Darbas ir karjera

Suaugusiųjų programavimo mokykla „Vilnius Coding School“ keturgubina savo apsukas Kaune

Suaugusiųjų programavimo mokykla „Vilnius Coding School“ plečia mokymo paslaugų tinklą ir prie savo Kauno padalinio prijungia dar vienas patalpas miesto centre. Pasipildžiusi nauja studijų vieta su trijomis naujomis klasėmis, mokykla Kaune vienu metu galės mokyti keturis kartus daugiau studentų. Naujose patalpose, kurios yra pritaikytos ir judėjimo negalią turintiems asmenims, taip pat įsikurs mokyklos Karjeros centras bei bendradarbystės erdvė „Code-working“.

Šiuo metu programavimo mokykla „Vilnius Coding School“ valdo du padalinius Lietuvoje – Vilniuje ir Kaune bei vieną padalinį Latvijoje, Rygoje, iš viso savo tinkle sujungdama 8 lokacijas ir 18 klasių.

„Plėtra Kaune – ilgai planuotas strateginis žingsnis, siekiant, kad mokiniai visuose mūsų padaliniuose gautų tokį pat išplėtotą paslaugų paketą, apimant ne tik populiariausias studijų programas, bet ir Karjeros centro paslaugas bei naujas bendradarbystės erdves, – apie neseniai atidarytas naujas mokyklos patalpas pasakoja programavimo mokyklos „Vilnius Coding School“, turinčios padalinius Vilniuje, Kaune ir Rygoje, įkūrėja Julija Rimšelė.

Padalinio „Kaunas Coding School“ naujos patalpos įsikurs Vytauto pr., iš viso mokyklos laikinosios sostinės tinkle apjungiant dvi lokacijas su keturiomis klasėmis. Šiose patalpose taip pat veiks mokyklos konsultacijas visiems savo studentams teikiantis Karjeros centras bei bendradarbystės erdvė „Code-working“. Pastarąja savo alumnams mokykla siūlys pusę metų naudotis nemokamai.

Visa nauja „Kaunas Coding School“ erdvė yra pritaikyta judėjimo negalią turintiems žmonėms – Kauno autobusų stotyje galima persikelti per Vytauto pr. požeminę perėją, o pastatas, kuriama atidarytos naujos patalpos, turi liftą, padedantį patekti tiesiogiai į mokyklos antrąjį aukštą. Mokyklos patalpose įrengta renginių-paskaitų klasė nėra ribojama durimis, taip palengvinant ir judėjimą visoje erdvėje.

Kauno padalinyje iš viso dirba dešimt lektorių. „Mokyklos lektoriai, be populiariausių vakarinių programavimo bei tinklalapių kūrimo mokymų, veda ir tinklalapių dizaino, testavimo, duomenų analitikos (angl. Big Data), Agile IT projektų valdymo mokymus. Tuo tarpu dienos metu kviečiame mokytis tinklalapių kūrimo bei JAVA programavimo kalbos“, – apie mokymų programas pasakoja J. Rimšelė.

Per daugiau nei trejus veiklos metus vien Lietuvoje mokykla parengė beveik 2 tūkst. absolventų, iš jų Kaune – daugiau nei pusę tūkstančio. Beveik 85 proc. absolventų mokyklos Karjeros centras padėjo surasti pirmąją praktikos vietą arba darbą technologijų, programavimo ar su tuo susijusiose srityse. Karjeros centras bendradarbiauja su beveik 150 IT įmonių, Kaune tarp jų – „Telesoftas“, „Present Connection“, „Adform“, CUJO ir kt.

Greta vykdomų mokymo programų, „Kaunas Coding School“ kauniečiams siūlo nemokamus edukacinius renginius, tokius kaip „Moterys užkariauja IT“, susitikimus su didžiausiomis technologijų įmonėmis Lietuvoje bei plačiai kalba apie nedarbo mažinimą šalyje.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą