Teisėsauga, kriminalai

„Sorainen“ komandą papildė patyrusi viešųjų pirkimų ekspertė Neringa Virbickaitė

Prie teisės firmos „Sorainen“ Viešųjų pirkimų ir viešųjų projektų komandos prisijungė patyrusi šios srities profesionalė Neringa Virbickaitė. Ji konsultuos klientus įvairiais viešųjų pirkimų ir susijusių ginčų klausimais, taip pat atstovaus ginčuose, kylančiuose įgyvendinant ar administruojant ES fondų lėšomis finansuojamus projektus.

„Neringa yra rinkoje gerai žinoma viešųjų pirkimų, ES finansavimo ir susijusių teisinių sričių ekspertė, besilaikanti aukščiausių profesionalumo standartų. Per savo ilgametę patirtį Neringa vadovavo ne viename kompleksiniame projekte, atstovavo organizacijų ir Lietuvos valstybės interesams tiek teismuose, tiek nacionalinėse ir tarptautinėse institucijose. Galime drąsiai teigti, kad su Neringos prisijungimu mūsų komandos įvairiapusiškumas dar labiau išauga, o tai padės rasti efektyviausius ir precedentus kuriančius sprendimus mūsų klientams“, – komentuoja Laurynas Lukošiūnas, „Sorainen“ partneris, Viešųjų pirkimų ir viešųjų projektų komandos vadovas Lietuvoje.

Neringa yra dirbusi ES struktūrinių fondų investicijų veiksmų programas administruojančioje institucijoje, kur nagrinėjo itin sudėtingus viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų pažeidimų atvejus. Ji taip pat turi patirties perkančiojoje organizacijoje bei konsultuojant tarptautinę Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (EBPO) dėl viešųjų pirkimų profesionalizacijos strategijos sukūrimo.

„Džiaugiuosi galėdama prisijungti prie „Sorainen“ komandos. Tikiu, kad šis karjeros pokytis man leis sukauptas žinias panaudoti dar platesniu spektru: viešuosius pirkimus puikiai išmanau ne tik iš viešojo sektoriaus pozicijų – ilgametė patirtis bei darbo pobūdis leido perprasti ir verslo iššūkius. Tad atsinešu stiprią praktinę patirtį, kuri, neabejoju, bus vertinga sprendžiant mūsų klientams kylančius klausimus“, – teigia Neringa.

„Sorainen“ yra visiškai integruota regioninė teisės firma, teikianti verslo teisės ir mokestines paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Pranešimą paskelbė: Virginija Sližauskaitė, UAB „INK agency“

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą