Buitis, Namai,  Įvairenybės,  Laisvalaikis

Sodobaldai.lt pristatė naują sodo baldų kolekciją

www.Sodobaldai.lt, viena didžiausių sodo ir lauko baldų parduotuvė, pristatė savo naują sodo baldų kolekciją, kurioje baldų grožis ir išorinis dizainas puikiai suderintas su patogumu ir ilgaamžiškumu. Įmonė siūlo išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės Švedijos gamintojų baldus, bei Lietuvoje pagamintus ąžuolinius lauko baldus.

Naują kolekciją sudaro: lauko stalai ir kėdės, minkšti ir pinti lauko baldai: sofos ir foteliai. Patogūs lauko gultai ir hamakai saulėtai dienai. O nuo lietaus padės apsisaugoti lauko skėčiai bei pavėsinės.naujoji sodo baldų kolekcija patenkins net išrankiausio pirkėjo norus.

Tarkim, jeigu norite baldų iš medienos, bet neturite laiko jų priežiūrai tuomet tobulas pasirinkimas įsigyti sodo baldus pagamintus iš plastiko arba „Aintwood“ medžiagos, į kurią žiūrint ir ją sudaro tikros medienos įvaizdis. Ši medžiaga reikalauja ne tik minimalios priežiūros, bet yra lengvai valoma su muilu ir vandeniu. Be to, kas net nepastebės, kad šie sodo baldai yra ne mediniai.

Taip pat šiais metais Sodobaldai.lt siūlo naujovę lauko balduose – baldus pagamintus naudojantis „Infinitree“ technologija. Šiems sodo baldams taip pat praktiškai nereikia jokios priežiūros, pakaks juos nuvalyti muilu ir vandeniu. Be to, tai išskirtinė medžiaga, nes yra atspari UV spinduliams, dėl to jūsų sodo baldai neišbluks nuo saules ir nebus kaip nors kitaip paveikti neigiamo jos spindulio poveikio. Jūs galėsite ilgus metus džiaugtis gražiais sodo baldais.

Jei norite išskirtinio ir jaukaus dizaino Sodobaldai.lt savo naujoje kolekcijoje pristato sodo baldus iš pušies ar tiko medienos. Šiuose sodo balduose modernumas ir išskirtinumas harmoningai persipina su klasikiniu grožiu ir suteikia jūsų sodui namų jaukumą. Be to, iš šių medžiagų pagaminti ir tinkamai prižiūrimi sodo baldai tarnaus ilgus metus.

Beje, jei mėgstate prabangą iš išskirtinumą galite rinktis ir minkštus sodo baldus. Naujoji kolekcija siūlo itin platų šių baldų pasirinkimą. Sodo baldų komplektuose puikiai dera kokybiškai nupinti baldų rėmai ir minkšta dalis. Taipogi, jei nenorite pirkti viso komplekto, kuris paprastai susideda iš sofos, staliuko ir poros fotelių, visada galite įsigyti šiuos baldus atskirai, nes naujojoje kolekcijoje pristatytas ir platus šių pavienių baldų pasirinkimas. Beje jei nerimaujate dėl netikėtai užpuolusiu lietaus žalos jūsų minkštiems sodo baldams tai turėtumėte žinoti, kas minkšta dalis išsiima, o likusi baldų dalis lietaus nebijo.

Taigi, gražinkime savo sodą su nauja Sodobaldai.lt kolekcija ir mėgaukimės nuostabiu vasaros poilsiu patogiuose, savo charizmą turinčiuose sodo balduose.

Parašykite komentarą