Buitis, Namai,  Nekilnojamas Turtas

Rumšiškių baldai – didžiausias antikvarinių baldų centras Lietuvoje

Sakoma, kad mados tendencijos nuolatos sukasi ratu, kas buvo sena ir pamiršta vėl grįžta ant podiumų ir į geidžiamiausių daiktų sąrašus. Tiesa, klasika nemirtinga, maža juoda Chanel Coco suknelė nebuvo nei pamiršta, nei paslėpta tamsiausiame spintos kampe. Tas pats ir su antikvariniais bei senoviniais baldais, jie vis dar neužleidžia savo pozicijų baldų rinkoje ir šiuo metu yra „ant bangos“.

Žinoma, visi mes skirtingi, todėl ne kiekvienas galėtų gyventi namuose dekoruotose antikvariniais nei senoviniais baldais. Tačiau niekas negali paneigti, kad šie baldai tai nemirštančios klasikos, gracijos ir žavesio įsikūnijamas, kuris suteikia namams ne tik šarmo, bet ir šiek tiek paslapties. Tiesa, tikriems antikvarinių vertybių mylėtojams šiuos baldus įsigyti nėra paprasta, nes nerasi jų gausaus pasirinkimo įprastose baldų parduotuvėse.

Ir nors antikvarinių bei senovinių baldų poreikis auga, tačiau pasiūla nėra itin didelė. Žinant šią problemą „Rumšiškių baldai“ jau daugiau nei 20 metų bendradarbiauja su garsiausiais antikvariatais Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje ir į Lietuvą atveža išskirtinės išvaizdos senovinius baldus bei interjero aksesuarus.

„Rumšiškių baldai“ įsikūrė dar 1991 metais ir šiandien yra didžiausias antikvarinių baldų centras Lietuvoje. Įmonė garsėja gausia senovinių, antikvarinių ir naudotų baldų pasiūla. Daugiau nei 2 000 kvadr. metrų užimančiame „Rumšiškių baldų” centre galima rasti įvairių formų, spalvų bei įvairių laikmečio baldų bei interjero detalių. Net ir pats išrankiausias antikvarinių ir senovinių baldų gurmanas išsirinks jo laukiantį baldą ar kitą interjero detalę.

Beje jei turite antikvarinių ar senovinių baldų, bet bėgantys metai jų neaplenkė ir jie prarado savo pradinę išvaizdą – išbluko, nusilupo ar aptrupėjo puošyba ir t.t. „Rumšiškių baldų“ centre galite pasinaudoti ir baldų restauravimo paslaugomis. Baldų restauracija atlieka ilgametę darbo patirtį turintys meistrai. Jų rankose net ir „numirę“ baldai prikeliami naujam gyvenimui.

Be to, jei neturite galimybės apsilankyti baldų centre, kuris įsikūręs Rumšiškėse, tai turite žinoti, kad veikia ir internetinė parduotuvė, kurioje galite įsigyti patinkantį daiktą. Visi baldai pristatomi su itin aukštos raiškos nuotraukomis ir iš įvairių perspektyvų, kad galėtumėte atidžiai apžiūrėti prekę ir taip pat su tiksliais išmatavimais. O svarbiausia, kad originalius, vienetinius ir kokybiškus baldus „Rumšiškių baldai“ pristato, į bet kurį Lietuvos kampelį.

One Comment

  • Gabrielius

    Buvom kažkada užsukę į Rumšiškių baldus, tikras grožis. Stalai, kėdės, sofos — viskas įspūdingai atrodo. Vien pažiūrėt verta. Kaip kokiam muziejuj pasijunti. 🙂

Parašykite komentarą