Kelionės,  Laisvalaikis

Pigūs skrydžiai į Ispaniją ir salas

Ne paslaptis, kad poilsis Lietuvos pajūryje labiau primena brangiai kainuojantį chaosą, o ne turiningas atostogas. Žinoma, galima ginčytis, kad toks gamtos kampelis kaip Kuršių Nerija yra geriausia vieta užsitarnautoms atostogoms. Tačiau kiekvieno žmogaus poreikiai skiriasi, vieniems reikia ramybės, kitiems pramogų, o tretiems ir to, ir to. Todėl bandydami suderinti visų poreikius ir lūkesčius dažnai pasirenkame atostogas užsienyje.

Ispanija – Zoro tėvynė, smėlėti paplūdimiai, įspūdinga architektūra, nuostabūs patiekalai ir vynai, o ką jau kalbėti apie naktinį gyvenimą. Šiame rojaus kampelyje visi atras, tai ko ieško. Kad ir kaip žavu būtų nukeliauti į šią šalį ar kitas egzotiškesnes salas, tai nėra pigus malonumas. Ypač tada kai kalba eina apie lėktuvo bilietus. Tačiau neslėpkite savo svajonių ir neatidėliokite tokių kelionių kitiems ar dar kitiems metams, nes taip galite ten niekada ir neatsidurti.

Šiandien Lietuvoje veikia dvi pigių skrydžių bendrovės – Wizzair ir Ryanair, kurios už kiekvienam prieinamas kainas gali nuskraidinti ne tik į Europą, bet ir Aziją ar Ameriką. Šių bendrovių siūlomi pigus skrydziai yra labai lengvai rezervuojami per Kelioniupanorama.lt sistemą. Ši sistema lengvai suprantama visiems: ir jaunimui, ir brandesnio amžiaus žmonėms, ir mėgėjams skaidyti, ir pirmą kartą planuojantiems sėsti į lėktuvą. Veikimo principas labai paprastas – pasirenkate, kur norite keliauti, kada norite keliauti ir keliese tai darysite. Sistema žaibo greičiu pateikia paieškos rezultatus. Kai išsirenkate bilietą, pateikia visus reikalingus asmeninius duomenis ir viskas! Profesionalūs darbuotojai suveda jūsų pateiktus duomenis į sistemą ir atsiunčia jums bilietą į jūsų elektroninį paštą. Jums nereikia niekur eiti, nereikia stovėti eilėse. Be to, turite visas galimybes pasižiūrėti bilietų kainas skirtingomis datomis.

Atminkite – pigūs skrydžiai ilgai neužsibūna, todėl jei nenorite likti it musę kandę, rezervuokite bilietus iš anksto ir ramiai sau planuokite atostogas. Ta pati taisyklė galioja ir į avantiūras nesileidžiantiems žmonėms, nes pigūs skrydžiai, prieš kelionę gali pabrangti, todėl kam bereikalingai rizikuoti ir nervintis? Juk atostogos tai geriausias metų laikas, kai nuo visko atsipučiate ir ilsitės. Taigi, įsigijus pigų lėktuvo bilietą, jums belieka palinkėti tik gero vėjo, kaitrios saulės ir neišdildomų įspūdžių.

2 Comments

 • raimonda252

  Aš dabar vykstu į Ibisą, ir galiu pasakyti labai domėjausi bilietų kainomis ir ilgą laiką sekiau jų pokytį. Kiek stebėjau bilietų tendencijas tai galiu pasakyti pigūs skrydžiai į Ibisą įmanomi, tačiau reikia netingėti ir paieškoti, nes kai kurios įmonės tikrai siūlo daug brangesnę kainą.

 • Dziuginta

  Pritariu Raimondai. Šiais laikais jau labai nesunkiai galima rasti žemas kainas. Pvz. aš likus kokiems dviems-trims mėnesiams iki ilgųjų savaitgalių tikrinu čia pigius skrydžius į Europą.
  Visada randu ką nors įdomaus ir nebrangaus. Pvz dabar yra:
  – Malmė, Švedija – nuo €9 Į vieną pusę
  – Bilundas, Danija – nuo €10 Į vieną pusę
  – Stokholmas, Švedija – nuo €10 Į vieną pusę
  – Oslas, Norvegija – nuo €11 Į vieną pusę
  – Brėmenas, Vokietija – nuo €14 Į vieną pusę
  – Berlynas, Vokietija – nuo €14 Į vieną pusę
  – Briuselis, Belgija – nuo €14 Į vieną pusę
  – Eindhovenas, Olandija – nuo €15 Į vieną pusę
  ir t.t.
  Beje, yra ne tik Europa, bet ir miestai kituose žemynuose.
  Pvz. Larnaka ir Tel Avivas nuo 25€.
  Žodžiu, rekomenduoju.

Parašykite komentarą