Buitis, Namai

Skysti tapetai būsto interjere

Skysti tapetai – tai labai originali ir akiai patraukli interjero dekoravimui skirta medžiaga, kuri jau ne vienerius metus yra siūloma šiuolaikinėje vidaus apdailos ir interjero rinkoje. Tačiau, kodėl skysti tapetai yra tokie patrauklūs vartotojams? Kaip juos reikėtų pasirinkti ir naudoti? Ir visų svarbiausia – kokie yra jų privalumai?

Jei norite priimti teisingą sprendimą, kuris būtų lengvai pritaikomas bet kurių sienų (ir netgi lubų) atveju, skysti tapetai gali tapti jūsų pasirinkimu.

Skystieji tapetai ir jų universalumas

Skystų tapetų pagalba šiandien galime nesunkiai sukurti tikrus šedevrus ant savo būsto sienų, o visų svarbiausia, kad tam nė nereikia jokių ypatingų pastangų. Be to, akivaizdus skystų tapetų pranašumas yra tas, kad juos galima naudoti ant įvairių paviršių kuriant ir trimačius raštus bei tekstūras, o skystais tapetais padengtas sienos paviršius būna be jokių akiai pastebimų siūlių ar defektų. Taip pat naudojant skystus tapetus jūs galite savo interjerą pagyvinti ir įvairiais originaliais piešiniais.

Skystų tapetų maišymas

Skysti tapetai yra nuostabus pasirinkimas, jei jūs norite realizuoti visas savo sugalvotas originalias ir išskirtines interjero idėjas. Jūs galite eksperimentuoti su skirtingais pigmentais ir tekstūromis, suteikiant sienoms pačius originaliausius atspalvius ir spalvas – nepamirštant ir jau minėtų piešinių, kurie jūsų būsto vidaus sienoms gali suteikti dar daugiau žavesio. Raštai ir spalvinė gama yra beribė – viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir sugalvotų interjero idėjų.

Labai įdomiai atrodo skysti tapetai iš šilko arba šilko ir celiuliozės, kuomet tokia tekstūra būna sumaišoma su aukso ir sidabro spalvos mišiniu. Pastarajam sprendimui puikiai tinka tokios namų vietos kaip sienos dalis miegamajame prie lovos atkaltės ar pasirinkta svetainės siena, žaidžiant su įvairiais spalvų perėjimais. Įprastai šilkiniai skysti tapetai savaime atrodo labai prabangiai – vien dėl jų tekstūros. Be to, jie yra atsparūs dėvėjimuisi, tiesioginiams saulės spinduliams ir nešvarumams.

Skysti tapetai jūsų kuriamame interjere

Skysti tapetai gali būti naudojami bet kurioje jūsų būsto erdvėje. Galite lengvai pasirinkti bet kurią spalvą, kuri puikiai tiks tiek prie jūsų būste esančių baldų komplektų, baldų apmušalų spalvos ar kitų dekoratyvinių interjero elementų. Skystieji tapetai vartotojus džiugina labai plačiu spalvų spektru, galimybe pasirinkti įvairius dekoratyvinius priedus ir skirtingas tekstūras bei taikyti skirtingus jų tepimo metodus.

Dažnai skysti tapetai būna pasitelkiami ir svetainės erdvėje. Atsižvelgiant į tai, iš kurios pusės į kambarį patenka šviesa, galima pasirinkti ir tinkamiausias spalvas. Puikus sprendimas galėtų būti kontrastingas tamsių ir šviesių spalvų skystų tapetų derinys, pridedant mažyčių žiežirbų elementų ar auksinių ir sidabrinių siūlių – tai interjerą gali paversti labai elegantišku. Verta eksperimentuoti ir su skirtingais raštais bei ornamentais.

Visa tai akivaizdžiai liudija, kad skysti tapetai yra universalus kiekvienam būsto interjerui tinkantis šiuolaikiškas sprendimas.

Daugiau informacijos apie skystus tapetus rasite Poldecor.lt.

Parašykite komentarą