Verslas

Šiandien Druskininkuose atidaryta didžiausia atnaujinta „Maxima XX“

Šiandien, lapkričio 29 d. Druskininkuose, adresu M. K. Čiurlionio g. 99 po 8 mėnesius trukusio atnaujinimo atidaryta didžiausia mieste „Maxima XX“ formato parduotuvė. Į vienos labiausiai miesto gyventojų ir svečių lankomų parduotuvių atnaujinimą bendrovė „Maxima LT“ investavo daugiau kaip 1 mln. eurų. Šiuo metu Druskininkuose veikia iš viso 3 tinklo parduotuvės.
„Mūsų duomenimis, ši Druskininkuose veikianti parduotuvė dar iki atnaujinimo buvo viena labiausiai lankomų mūsų tinklo parduotuvių visame mieste, kurioje apsipirkti įpratę ne tik vietos gyventojai, bet ir gausiai miestą lankantys svečiai. Dėl to jos atnaujinimui skyrėme ypatingą dėmesį. Po atnaujinimo parduotuvės prekybos plotas padidėjo beveik 800 kv. metrų, o atsižvelgiant į įvairius iš skirtingų miestų atvykstančių pirkėjų poreikius pastebimai išplėstas asortimentas. Taip pat, pirkėjų patogumui įrengtos naujos savitarnos kasos, leisiančios greičiau apsipirkti, ypač piko metu“, – sakė „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.
Pasak Ž. Valkerio, atnaujinant parduotuvę daug dėmesio skirta ir jos infrastruktūros gerinimui. Anksčiau buvusi 2 aukštų „Maxima“ dabar geriau pritaikyta neįgaliesiems – prekybai skirtas plotas įkurtas viename aukšte, įrengtas platus įėjimas, platūs praėjimai tarp kasų ir prekių lentynų.
Baigus atnaujinimo darbus, prekybai skirtas parduotuvės plotas padidėjo nuo beveik 1 800 kv. metrų iki daugiau kaip 2 500 kv. metrų. Atnaujintoje „Maximoje“ įdiegtas ir naujas prekybai skirto ploto suplanavimo modelis, leidžiantis suvienodinti to paties formato tinklo parduotuvių prekybos salės išdėstymą ir taip supaprastinti apsipirkimą lankytojams.
Nuo šiol joje pirkėjų lauks ir pastebimai didesnis asortimentas. Atnaujintoje parduotuvėje įrengti didesni šviežių daržovių bei vaisių skyriai, padidintas kulinarijos gaminių skyrius bei šviežio maisto asortimentas. Taip pat, nuo šiol pirkėjams bus siūloma įsigyti ir čia pat vietoje šviežiai rūkytų gaminių, ką tik pagamintų kulinarijos produktų, ką tik iškeptų bandelių ir kitų kepinių.
Siekiant sutaupyti pirkėjų laiko ir sumažinti piko metu susidarančių eilių, po atnaujinimo parduotuvėje pradėjo veikti 6 savitarnos kasos. Greta pagrindinės maisto prekių parduotuvės, prekybos centre veiks „Eurovaistinė“, optikos prekių ir juvelyrinių dirbinių parduotuvė. Lauke įrengtos ir naujos stovėjimo vietos, skirtos specialiai dviračiams.
Atidarymo proga pirmieji atnaujintos parduotuvės lankytojai vaišinami karšta kava ir arbata, jiems iškeptas specialus 100 kg sveriantis tortas. Iki gruodžio 2 d. jų taip pat lauks ir specialios atidarymo nuolaidos iki daugiau nei 50 proc. Apsiperkant šioje parduotuvėje ir panaudojus „Ačiū“ lojalumo kortelę, į ją grįš net 10 proc. nuo pirkinių sumos. Ši akcija bus taikoma tris mėnesius nuo atidarymo datos.
Šį rudenį „Maxima LT“ pradėjo intensyviausią šių metų plėtros etapą, kuris tęsis iki metų pabaigos. Šiuo metu bendrovė atidarė jau 8 naujas ir atnaujino 13 tinklo parduotuvių. Skaičiuojama, kad metų pabaigoje, investicijų suma skirta 2016 metų plėtrai sieks 34 mln. eurų.
Šiuo metu Lietuvoje veikia 240 „Maxima“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų. Prekybos tinklas „Maxima“, Lietuvos vartotojų nuomone, yra geriausias kokybės pavyzdys ir simbolis vertinant Lietuvos rinkoje siūlomus produktus bei paslaugas. Tai parodė šiemet nepriklausomos Šveicarijos tyrimų bendrovės „International Certification Association“ (ICERTIAS) atliktas rinkos tyrimas „QUDAL – QUality meDAL“.

Parašykite komentarą