Sportas

Kauno ąžuolyne duris atvers modernus sporto klubas

Sportui ir aktyviam gyvenimo būdui neabejingi kauniečiai 2017-uosius metus pasitiks naujame ir moderniame sporto klube, kuris įsikurs didžiausiame mieste esančiame ąžuolyne visoje Europoje. Sausio 2-ąją duris atversiantis naujas sporto klubas „Fitnie Academy by Galinta“, pasak jo vadovų, įneš naujo vėjo ne tik sporto salėje bet ir sportuojančiųjų galimybėse.
Naujas sporto klubas įsikurs daugiau nei dešimtį metų veikiančiame Ąžuolyno sveikatingumo ir sporto centre Kaune. Pasak jo vadovų, iš kitų sporto centrų jis išsiskirs savo unikalia lokacija. Čia sportuojant galima ne tik matyti gražų gamtos vaizdą, bet ir bet kokiu metų laiku sportuoti didžiausiame miesto teritorijoje esančiame ąžuolyne visoje Europoje, užimančiame 84 ha., kur auga apie 770 ąžuolų.
„Pas mus kiekvienas klientas ras atnaujintus bei visai naujus treniruoklius, kurių kol kas Kaune negali pasiūlyti joks kitas sporto klubas, atskirą funkcinių treniruočių erdvę, pagal specialų „Fitnie Academy“ užsakymą pagamintus kompleksinius įrenginius, skirtus dirbti su savo kūno svoriu. Sporto klubo narių lauksime rekonstruotoje sporto salėje, o po treniruočių sportuojančius kviesime atsipalaiduoti naujai įrengtoje saunoje“, – apie netrukus duris atversiantį sporto klubą pasakojo sporto klubo direktorius ir vyriausias treneris Virginijus Garlauskas.
Rekonstruoto sporto klubo vadovai intriguoja, jog jų klube bus galima rasti treniruoklį, kurį ypač pamėgo sportą mylinčios moterys – naujausios versijos BootyBuilder (iš anglų k.: sėdmenų treniruoklis). Iki šiol šį treniruoklį turėjo tik garsaus kultūristo Žydrūno Savicko sporto klubas. Netrukus atsidarysiančiame sporto klube profesionalūs treneriai padės kiekvienam, kuris nori pasiekti užsibrėžto tikslo, o asmeninės treniruotės bei intensyvūs grupiniai užsiėmimai orientuoti į šiuolaikinius, skubančius žmones.
Sporto klubo direktorius ir vyriausias treneris V. Garlauskas sako, kad „Fitnie Academy by Galinta“ savo klientus į treniruotes kvies ir per pietų pertrauką: „Propaguosime intensyvias 30-40 min. trukmės treniruotes, ne tik ryte ir vakare, bet ir dirbančių pietų pertraukos metu, tam, kad skatinti laiką išnaudoti naudingai. Visiems, kurie tam pasiryžę, nebebus galimybės sakyti „dirbu, neturiu kada sportuoti“, nes valandos laiko pertraukos pilnai pakaks ir sportui ir pietums.“
Atnaujintame sporto klube sau mėgstamos veiklos atras ir ekstremalesnę veiklą bei aštresnius pojūčius bei iššūkius mėgstantys lankytojai. Patyrę treneriai siūlys grupines treniruotes, kurios žiemos metu vyks lauke, Kauno Ąžuolyno parke.
„Turime tikslą tapti klubo narių draugais ir bendruomene, kurios nariai draugiškai konkuruojant ir siekiant geriausių rezultatų pranoks savo galimybes. Mūsų tikslas motyvuoti žmones, kad jie taptų geriausia savo paties versija“, – kalbėjo sporto klubo direktorius ir vyriausias treneris.
Rekonstruoto sporto klubo personalas didelį dėmesį skirs ne tik sportui, bet ir mitybai. Atidarymo proga visą sausio mėnesį klubo nariams pagrindiniai klubo partneriai „Galinta“ dovanos savo produkciją, kuri skirta subalansuotai sportuojančiojo mitybai.

Parašykite komentarą