Įvairenybės

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas – už kompensacijų skyrimą visam šildymo sezonui, nepriklausomai nuo to, kada šildymo sezono metu gyventojai dėl jų kreipsis

2022 m. rugsėjo 21 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 Rugsėjo 21 d. posėdyje Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas bendru sutarimu pritarė skubos tvarka svarstomam Vyriausybės inicijuotam ir komiteto patobulintam Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo Nr. IX-1675 21 straipsnio pakeitimo įstatymo projektui (Nr. XIVP-2000).

Pateiktu projektu siūloma, kad turintiems teisę į kompensacijas gyventojams ir dėl jų besikreipusiems likus mėnesiui iki šildymo sezono pradžios ar jo metu, kompensacijos būtų skiriamos visam šildymo sezonui, bet ne daugiau kaip už du praėjusius mėnesius. Įstatymas galiotų iki 2024 m. balandžio 30 d., t. y. 2022–2023 m. ir 2023–2024 m. šildymo sezonais.

Komitetas nusprendė patobulinti šį projektą taip, kad gyventojai turėtų teisę į kompensacijas nuo pačios šildymo sezono pradžios, nepriklausomai nuo to, kada dėl jų kreipsis šildymo sezono metu. Šiuo patikslinimu Seimo komitetas taip pat siekia sklandesnio kompensacijų teikimo padaugėjus besikreipiančiųjų.

Socialinių reikalų ir darbo komiteto biuro parengta informacija

Tel. (8 5) 239 6776

Pranešimą paskelbė: Rimas Rudaitis, Lietuvos Respublikos Seimas

Parašykite komentarą