Politika ir teisė

Seimo Pirmininkė sveikina Islandiją Nepriklausomybės dienos proga

2021 m. birželio 17 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Islandijos Respublikos Altingo Pirmininką Steingrimurą Johaną Sigfusoną (Steingrímur Jóhann Sigfússon) ir visus šalies gyventojus nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga.

 „Vasario 11 d. minėjome 30 metų, kai Islandijos Respublika žengė drąsų žingsnį – pirmoji pripažino atkurtą nepriklausomą Lietuvos Respubliką. Minėdami šią sukaktį, itin šiltai norime palinkėti Islandijos Respublikos Altingui sėkmės ir konstruktyvaus darbo, o tautai – gerovės“,  – teigiama Seimo Pirmininkės sveikinime.

Parlamento vadovė pabrėžė, kad Lietuvą ir Islandiją visada sies ypatingas ryšys, suteikiantis dvišaliams santykiams išskirtinumo.

„Kartu noriu pasidžiaugti regioniniu Šiaurės ir Baltijos valstybių bendradarbiavimu – dėjome visas pastangas, kad COVID-19 pandemijos akivaizdoje išlaikytume intensyvų dialogą nuotoliniu būdu. Esu įsitikinusi, kad antrąjį šių metų pusmetį galėsime atnaujinti gyvą Šiaurės ir Baltijos šalių parlamentų pirmininkų bendradarbiavimą ir tai leis stiprinti regiono balsą aktualiais klausimais platesniu daugiašaliu formatu“, – sako Seimo Pirmininkė.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą