Teisėsauga, kriminalai

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos nario Eugenijaus Gentvilo pranešimas: „Ramūno Karbauskio melagingus išvedžiojimus turėtų įvertinti teisėsauga“

2020 m. sausio 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Atpirkimo ožių dėl „Grigeo“ skandalo paieškos valstiečių lyderiui Ramūnui Karbauskiui sukūrė progą viešai platinti melagingas istorijas apie politinius oponentus. Šmeižikiškos, išgalvotos valstiečių lyderio viešai tiražuojamos „istorijos“ neturi jokių sąsajų su tikrove, todėl turėtų būti įvertintos teisėsaugos, mano Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Eugenijus Gentvilas. 

Liberalo teigimu, valstiečių lyderis, prisidengdamas visuomenininkais, viešai platina teiginius, neturinčius nieko bendro su realybe. Todėl, siekdamas sustabdyti „šmeižikiškų melagienų“ srautą, E. Gentvilas dėl R. Karbauskio viešų teiginių žada kreiptis į teisėsaugą.

Konkrečiai, E. Gentvilas atviru, sugalvotu melu įvardija šiuos R. Karbauskio šiandien interviu DELFI portale, pasakytus teiginius, citata: „(…) nuskambėjo visuomenininkų pasisakymai, kad liberalas Eugenijus Gentvilas galimai siekia paslėpti Klaipėdos jūrų uosto gilinimo metu iškasto dumblo „atsikratymo“ istoriją, už kurią atsakinga įmonė, kuri turi sąsajų su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų nariais. Konservatorių politikui Jonui Dumašiui priklausanti UAB „Hidrostatyba“ (su pastarąja 26 tūkst. eurų vertės sandorį viešųjų ir privačių interesų deklaracijoje yra deklaravusi ir konservatorė Agnė Bilotaitė) buvo atsakinga už darbų Klaipėdos uoste įgyvendinimą, kai jam vadovavo Liberalų sąjūdžio narys ir buvęs uosto direktorius Eugenijus Gentvilas. Kaip yra teigiama, bendrovė uosto dumblą suvertė ant marių pakrantės – netoli Kiaulių nugaros, kur šis dumblas, visuomenininkų teigimu, yra iki šiol, galimai skleisdamas gyvsidabrį į marias.“ Citatos pabaiga.

„Tokios sąmokslų teorijos yra kuriamos per pilnatį arba siekiant sąmoningai apšmeižti. Pavyzdžiui, man vadovaujant uostui UAB ,,Hidrostatyba“ apskritai nevykdė jokių uosto dugno gilinimo ir valymo darbų. Užteršto grunto siurbimas Klaipėdoje pradėtas 2012 m. pabaigoje, man jau esant Seimo nariu. Todėl jei ir būta kokių nors pažeidimų, R. Karbauskis galėtų atsakomybės reikalauti iš savo bendrapartiečio 2012–2019 m. uostui vadovavusio Arvydo Vaitkaus“, – sako liberalas Eugenijus Gentvilas.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Parašykite komentarą