Teisėsauga, kriminalai

Teismas konstatavo, kad buvęs Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas nepadarė nusikaltimo

Šiandien Vilniaus apygardos teismas konstatavo, kad Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas Aloyzas Kruopys nusikalstamos veikos nepadarė.

Anksčiau buvo skelbta, kad Generalinė prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą A. Kruopio atžvilgiu neva Generalinei prokuratūrai nesurinkus pakankamai įrodymų, pagrindžiančių A. Kruopio kaltę. A. Kruopys ir jo advokatas Mindaugas Dūda, nesutikdami su Generalinės prokuratūros nutarimo pagrindu, kreipėsi į teismą, prašydami pakeisti ikiteisminio tyrimo nutraukimo pagrindą į visiškai reabilituojantį pagrindą – išvadą, kad A. Kruopys jokios nusikalstamos veikos nepadarė.

 „Vilniaus miesto apylinkės teismas skundą patenkino ir konstatavo, kad A. Kruopys jokios nusikalstamos veikos nepadarė. Generalinės prokuratūros nurodytas ikiteisminio tyrimo nutraukimo pagrindas buvo pripažintas nepagrįstu. Net ir generalinio prokuroro pavaduotojui apskundus šią nutartį apeliacine tvarka, Vilniaus apygardos teismas sutiko su pirmosios instancijos išvada, kad Aloyzas Kruopys jokios nusikalstamos veikos nepadarė, ir prokuratūros skundą atmetė. Vilniaus apygardos teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama.“ – sakė A. Kruopio gynėjas advokatas M. Dūda.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą