Bankai ir Draudimas

SEB klientai nuo šiol banke gali apdrausti būstą ir jame laikomą turtą

SEB bankas nuo šiol visiems klientams – ne tik besikreipiantiems dėl būsto paskolos arba jau įsigijusiems būstą banko paskolos lėšomis – specialiomis sąlygomis siūlo apdrausti savo planuojamą įsigyti arba jau turimą būstą užsukus į banko skyrių. Būsto draudimo paslaugą SEB bankas teikia bendradarbiaudamas su AB „Lietuvos draudimas“.

„Pastebime vis didėjantį klientų sąmoningumą, daugelis jų atsižvelgia į įvairius „o kas, jeigu…“ scenarijus ir ieško sprendimų, galinčių suteikti finansinę apsaugą netikėtais gyvenimo atvejais. Atsižvelgdami į tai, didiname savo paslaugų skaičių ir siūlome nedaug kainuojančius finansinius saugiklius“, – sako Virginijus Doveika, SEB banko prezidento pavaduotojas, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius.

Didžiausios šalyje ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimo“ duomenimis, savo butus draudžia tik kas ketvirtas savininkas (24 proc.), nuosavų namų draudimo skvarba didesnė – juos apdraudę 50 proc. savininkų. „Būsto draudimo skvarba, poreikis drausti būstą ir toliau didės, todėl bendradarbiavimas su SEB banku padės mums būti kuo arčiau klientų ir padėti jiems patogiai pasirūpinti draudimu tvarkant kasdienius finansinius reikalus banke. Siūlydami savo patirtį ir profesionalų aptarnavimą padėsime būstų savininkams ištikus nelaimei apsisaugoti nuo netikėtų finansinių nuostolių“, – sako Tadas Dovbyšas, „Lietuvos draudimo“ valdybos narys ir Verslo klientų departamento direktorius.

SEB banko klientai gali rinktis ir paties pastato, t. y. sienų, santechnikos, vandentiekio, oro kondicionavimo sistemų, ir namuose esančio turto – baldų, buitinės technikos, dokumentų, papuošalų ir pan. – draudimą. Klientai draudžiami ir asmens civilinės atsakomybės draudimu, padėsiančiu, jei pats klientas, jo šeimos nariai ar augintiniai padarytų žalos kitų asmenų sveikatai, gyvybei ar turtui. Siūlomas ir būsto civilinės atsakomybės draudimas, apsaugosiantis tai atvejais, jei, pavyzdžiui, namuose kiltų gaisras ar užsidegtų, netyčia būtų užlietas kaimyno butas.

Taip pat siūloma ir draudimo apsauga „Skubi pagalba namuose“ – įvykus nelaimei, apsidraudusiam klientui nereikės pačiam ieškoti meistrų ar avarinių tarnybų. Paskambinus į „Lietuvos draudimą“ iškviečiama visa reikiama pagalba, kuri suteikiama bet kuriuo paros metu, o draudimas kompensuoja remonto išlaidas.

Pasak V. Doveikos, tai, kad klientams svarbūs papildomi finansiniai saugikliai, liudija ir SEB banko statistika. SEB banko duomenimis, pernai daugiau negu pusė (52 proc.) iš ėmusių būsto paskolas klientų papildomai rinkosi ir draudimo apsaugą „Saugus kreditas“, padedančią užtikrinti būsto paskolos įmokų mokėjimą ar likusios paskolos grąžinimą netikėtais gyvenimo atvejais.
SEB banko klientai daugiau informacijos apie būsto draudimą banke gali gauti apsilankę interneto svetainėje www.seb.lt, paskambinę visą parą veikiančiu banko telefonu 1528 arba užsukę į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą