IT naujienos

Bendrovė „Sony“ pristato naują keičiamų objektyvų seriją „G Master“

Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė keičiamų objektyvų seriją „G Master“ geriausiems savo fotoaparatams. Prekinis ženklas apima tris naujausius „E-mount“ tipo pilno kadro 24-70mm nuolatinio F2.8 standartinio priartinimo, 85mm F1.4 „prime“ priartinimo bei 70-200mm nuolatinio F2.8 ilgo fokuso objektyvus.

„Naujasis „G Master“ prekės ženklas pasižymi geriausios kokybės objektyvais, kuriuos „Sony“ yra pristačiusi rinkai. Sukūrėme šiuos objektyvus, nes žinome skaitmeninio vaizdo atkūrimo ateities perspektyvas, ir užtikriname, kad „G Master“ prekės ženklas įkvėps fotografus ir filmuotojus ir žavės juos dar daug metų,“ – sakė bendrovės „Sony“ Europoje viceprezidentas Yosuke Aoki.
Naujieji FE 24-70mm F2.8 GM („SEL2470GM“ modelis) objektyvai yra sukurti su trimis asferiniais objektyvo elementais, įskaitant visiškai naują ypač tiksliai fiksuojantį XA (ypatingai asferinį) elementą, kuris sumažina iškraipymų tikimybę ir perteikia ypač aukštos raiškos vaizdą, nesvarbu, koks būtų didinimo ir diafragmos intervalas, bei leidžia atkurti visus vaizdo failus iš bet kurio kampo. Papildomas mažos dispersijos (ED) stiklo elementas ir „super“ mažos dispersijos stiklo elementas užtikrina mažiausią chromatinio iškreipimo laipsnį ir maksimaliai padidina raišką bei leidžia fotografuoti vaizdus „bokeh“ (suliejimo) technika, užtikrinant, kad spalvos neatrodys nenatūralios. Objektyvai pasižymi 9 ašmenų diafragma, kuri leidžia išgauti beveik apvalią formą esant bet kokiems nustatymams ir yra padengti originaliu „Sony Nano AR“ sluoksniu, kuris slopina atspindžius ir užtikrina tobulą kontrastą ir ryškumą. Taip pat buvo pristatyti du nauji šiems objektyvams pritaikyti filtrai – „VF-82MP MC“ apsauginis dangtelis ir „VF-82CPAM“ apvalus poliarizuojantis filtras.
Ilgai laukti FE 85mm F1.4 GM „telefoto“ objektyvai („SEL85F14GM“ modelis) turi naują ypač tiksliai fiksuojantį XA (ypatingai asferinį) elementą bei tris mažos dispersijos (ED) stiklo elementus, kurie visi kartu užtikrina, kad fokusuojamos sritys atkuriamos ypač aukštos kokybės raiška, o sritys, kurių nenorima fiksuoti, tolygiai susilieja į gražų neiššaukiantį ir ramų foną. Objektyvai turi apvalią diafragmą su 11 ašmenų (daugiausia kada nors naudotas α objektyvų skaičius), kuri užtikrina tolygų ir vizualiai patrauklų „bokeh“ technika atkurtą vaizdą. Išorėje naujasis objektyvas yra padengtas originaliu „Sony Nano AR“ sluoksniu, kuris ypač svarbus portretus atkuriantiems objektyvams, nes mažina blykstės spinduliu apšviesto ar susidvejinusio vaizdo tikimybę. Tiksliam automatiniam fokusavimui šiuose objektyvuose yra žiedeliu reguliuojama SSM („Super Sonic“ variklio) fokusavimo sistema, kuri suteikia didelės galios ir greičio, leidžiančio objektyvams greitai pritraukti bet kokį vaizdą.
Naujieji FE 70-200mm F2.8 GM OSS objektyvai turi paslankiojo fokusavimo sistemą, kuri pirmą kartą užtikrinama α objektyvais, o tai leidžia fokusuoti vaizdą ypač mažu nuotoliu – vos 0,96m ir užtikrina optimalų automatinį fokusavimą tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Objektyvuose yra SSM (Super Sonic variklis) ir dvigubi linijiniai varikliai, kurie kartu leidžia greitai judėti objektyvų elementams ir užtikrina aukšto lygio reguliavimo kontrolę ir tikslumą. Naujasis modelis taip pat turi įmontuotą „Optical SteadyShot“ vaizdo stabilizavimo funkciją, kuri leidžia tiksliai atkurti objektus, jų nesuliedama, esant bet kokiam fokusavimo ilgiui, ir besisukantį trikojį, nuo kurio prireikus prijungtą fotoaparatą galima greitai nuimti.
FE 24-70mm F2.8 GM standartinio pritraukimo ir 85mm F1.4 GM „telefoto“ ypač aukštos kokybės objektyvai Europoje pasirodys 2016 m. kovo mėn. Jų kaina apytiksliai sieks 2400 eurų (SEL2470GM) ir 2000 eurų (SEL85F14GM).

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą