Verslas

SEB grupės paslaugų teikimo centras Vilniuje šiemet planuoja sukurti beveik 100 naujų darbo vietų

SEB grupė ir toliau plečia Vilniuje veikiantį paslaugų teikimo centrą –„Skandinaviska Enskilda Banken AB“ Vilniaus filialą – ir šiemet numato sukurti iki 100 naujų darbo vietų. Planuojama, kad šių metų pabaigoje iš viso paslaugų centre Vilniuje dirbs 700 darbuotojų IT plėtros, finansinių operacijų, paskolų bei personalo administravimo ir kitose srityse.

Vien praėjusiais metais SEB grupės paslaugų teikimo centre buvo įdarbinta 175 nauji darbuotojai. Šiemet planuojama paslaugų centro plėtra labiausiai susijusi su centre įgyvendinamomis naujomis sudėtingomis IT ir finansų užduotimis bei procesais.

Anot SEB grupės paslaugų teikimo centrų Vilniuje ir Rygoje vadovės Rūtos Jasiulionienės, šiemet plečiant SEB grupės paslaugų centrą Vilniuje didžiausias dėmesys bus skiriamas jau sukurtų procesų priežiūrai ir tobulinimui.

„SEB grupės paslaugų teikimo centras Vilniuje ypatingas tuo, kad teikia įvairios pagalbos verslui paslaugas dvidešimtyje pasaulio šalių: atlieka banko operacijas, teikia IT, personalo administravimo, finansų apskaitos ir kitas paslaugas. Todėl centre kasmet, taip pat ir šiemet, įdarbinami ne tik finansų, ekonomikos ar kitus tiksliuosius mokslus baigę specialistai, bet ir socialinius mokslus baigę ar vis dar studijuojantys specialistai Vilniuje. Visuomet stengiamės pritraukti kuo daugiau darbuotojų iš skirtingų sričių, suteikti jiems kuo įvairesnės profesinės patirties bendrovės viduje“, – sako Rūta Jasiulionienė.

Ugdomi talentai
SEB grupės paslaugų teikimo centre Vilniuje 2015 metais pradėta įgyvendinti „SEB IT Future Professionals“ programa. Jauni žmonės – studentai ar neseniai baigę studijas specialistai, besidomintys IT, turi galimybę per pusantrų metų išbandyti save įvairiose IT srityse ir atrasti savo stipriąsias puses. Ši programa padeda derinti studijas su darbu, įgyti patirties net keliose srityse – kuo anksčiau atpažinti savo talentus ir gebėjimus.

„Praėjusiais metais SEB grupės paslaugų teikimo centras taip pat plėtėsi. Be to, centre vyksta nuolatinė vidinė darbuotojų kaita. Pernai dešimtadalis paslaugų centro darbuotojų keitė skyrių ar departamentą, pakilo pareigose, iš banko perėjo dirbti į paslaugų centrą“, – pažymi Rūta Jasiulionienė.

„SEB grupės paslaugų teikimo centras buvo vienas pirmųjų Vilniuje, todėl daug padėjo ugdant šio tipo organizacijoms reikalingus specialistus, turinčius specifinių įgūdžių. Tai buvo vienas svarbiausių dalykų, padėjusių sukurti paslaugų centrams palankią aplinką. Džiugu, kad įgyvendindama talentų programas organizacija ir toliau pildo Vilniaus ir Lietuvos sėkmės istoriją“, – teigia Justinas Pagirys, „Investuok Lietuvoje“ Investicijų plėtros departamento direktorius.

Apie SEB grupės paslaugų teikimo centrą
Vilniuje įsikūręs SEB grupės paslaugų teikimo centras yra tarptautinės SEB grupės padalinys, teikiantis pagalbos verslui paslaugas (atlieka banko operacijas, teikia IT, personalo administravimo ir finansų apskaitos paslaugas) SEB grupėje — jos antrinėms įmonėms ir padaliniams dvidešimtyje pasaulio šalių. Toks pat centras veikia ir Rygoje. Vilniuje įkurto paslaugų teikimo centro veiklos sritys yra SEB klientų Šiaurės šalyse sąskaitų ir finansavimo paslaugų administravimas, SEB grupės įmonių ir padalinių IT administravimo ir IT plėtros paslaugos, personalo administravimas ir finansų apskaita.

Parašykite komentarą