Sportas

Varėnoje vyks automobilių slalomo varžybos

„Varėnos automobilių sporto klubas“ artėjantį sekmadienį, kovo 13d., organizuoja greituminio slalomo varžybas „Varėna 2016“. Tai — oficialus ir kokybiškas renginys visos Lietuvos autosporto gerbėjams. Organizatoriai išskirtinį dėmesį skiria ypač greitai, bet saugiai trasai, taip pat nepriekaištingam renginio organizavimui. Varžybose bus renkami geriausi FWD, RWD, AWD ir LAISVOS klasių sportininkai.
„Esu didelis autosporto gerbėjas ir man pačiam labai trūko tokių renginių, jų pasirinkimas Lietuvoje iš tiesų nėra didelis. Paprastai greituminio slalomo varžybos organizuojamos aerodromuose, o mes norime suteikti galimybę pasivažinėti didesne ir labai greita trasa. Orientuojamės ne į kiekybę, o į kokybę, darome šventę ir sau, ir kitiems autosporto gerbėjams“, – sako „Varėnos automobilių sporto klubo“ vadovas Jonas Keršys.
Varžybose važiuos 40 dalyvių, jų skaičius ribojamas siekiant užtikrinti renginio sklandumą, nepriekaištingą organizavimą ir programos laikymąsi. Iš viso numatomi 4 įskaitiniai važiavimai (du į vieną ir du į kitą trasos pusę), varžysis FWD, RWD, AWD ir LAISVOS automobilių klasės. Renginyje dalyvaus ir laimėtojus apdovanos Varėnos rajono meras Algis Kašėta, Seimo narys Vidas Mikalauskas.
„Tai – pirmos tokio lygio varžybos Varėnos rajone, tikimės, kad jos taps kasmetine tradicija. Ateityje, be abejonės, planuojame organizuoti ir daugiau kokybiškų renginių autosporto gerbėjams“,- sakė J. Keršys.
„Varėna 2016“ renginio pradžia kovo 13d. 10 val. Pramonės g. 8, (šalia „Regitra“ pastato).

Parašykite komentarą