Verslas

Išrinktos geriausios advokatų kontoros Baltijos šalyse

Bendrovės „Kantar“ vykdomo kasmetinio advokatų kontorų klientų pasitenkinimo tyrimo duomenimis, advokatų kontora COBALT šiemet Latvijoje išlaikė pirmą vietą. Lietuvoje ir Estijoje ši kontora trečia, o bendrai Baltijos šalių mastu COBALT šiemet įsitvirtino antroje vietoje. Tai – aukščiausia kontoros pozicija „Prospera Tier 1 Law Firm Review“ tyrime per pastaruosius penkerius metus.

Advokatų kontora Baltijos šalyse pirmauja asmeninių kontaktų kategorijoje. Per metus taip pat padidėjo COBALT prekės ženklo žinomumas. Remiantis kasmetine apklausa, kurioje dalyvauja didžiausi teisinių paslaugų pirkėjai, šiemet COBALT yra žinomiausias teisinių paslaugų kontoros prekės ženklas Baltijos šalyse (pernai buvo antroje vietoje). Net 30 proc. respondentų, paprašyti įvardinti jiems žinomas advokatų kontoras, pirmiausiai minėjo COBALT. 

Pagal atskirų sričių kompetencijas COBALT komandos taip pat rikiuojasi prizinėse vietose. Kontoros Viešųjų pirkimų komanda Baltijos šalių mastu yra pirma, Susijungimų ir įsigijimų (M&A) grupė – antra. Ginčųsprendimo specialistų kompetencijos, o kartu ir vieta reitinge, per metus pakilo nuo trečios iki antros.

Latvijos rinkoje, kurioje COBALT išlaikė pirmą vietą, kontoros veiklą klientai įvertino aukščiausiais balais teisinio konsultavimo, strateginės partnerystės, klientų poreikių supratimo, projektų personalo ir „viskas iš vienų rankų“ srityse. Latvijos komanda gavo aukščiausią įvertinimą 11-oje iš 14-os analizuotų teisinių praktikų. 

Lietuvoje COBALT užsitarnavo geresnes pozicijas tiek bendrame reitinge, tiek atskirose teisinėse srityse – kontora čia gavo aukščiausius vertinimus Viešųjų pirkimų ir Darbo teisės srityse. Estijos COBALT klientas geriausiai įvertino projektų personalą ir asmeninius kontaktus.

„Klientų įvertinimas ir atsiliepimai yra ypač svarbūs mūsų versle. Džiaugiamės, kad vertinimai kyla, tačiau ir toliau tobulinsime savo teisines kompetencijas bei klientų aptarnavimą. Šiemet Viešųjų pirkimų ir Darbo teisės praktikos grupės gavo aukščiausią įvertinimą. Ačiū mūsų klientams!”, – sako Dr. Irmantas Norkus, COBALT vadovaujantis partneris. 

„Prospera Tier 1 Law Firm Review“ apklausą ir duomenų analizę atliko Jungtinėje Karalystėje pagrindinę būstinę turinti pasaulinė tyrimų bendrovė „Kantar“. Ji apklausė 410 organizacijų, veikiančių Baltijos šalyse. Pagrindiniai respondentai buvo įmonių vyriausieji teisininkai ir aukščiausio lygio vadovai, kurie pernai naudojosi advokatų kontorų paslaugomis. Jų buvo prašoma įvardyti ir reitinguoti advokatų bendrijas atskirose veiklos srityse ir pagal įvairias teisines kompetencijas. Tyrimas atliktas šių metų gegužės-rugpjūčio mėnesiais.

Apie COBALT:   

COBALT yra viena didžiausių advokatų kontorų Baltijos šalyse. Daugiau kaip 200 teisininkų teikia kompleksines paslaugas vietos, regiono ir tarptautinėms korporacijoms, fondams, kredito įstaigoms bei įmonėms, taip pat privatiems asmenims visose verslo teisės srityse. Septynis kartus kontora laimėjo „Geriausios advokatų kontoros Baltijos šalyse“ titulą. Prestižiškiausi advokatų kontorų žinynai „Chambers Global“, „Chambers Europe“, „Legal 500“, „IFLR 1000“ ir kiti kasmet COBALT įtraukia į geriausių regiono advokatų kontorų sąrašą.

Pranešimą paskelbė: Andrius Baranauskas, Winning Reputation

Parašykite komentarą