Verslas

„Saxo Bank“ iki 50 proc. mažina prekybos užsienio valiutų rinkoje sąnaudas

Bendrovė „Saxo Bank“, kurios specializacija – prekyba įvairiomis akcijomis internetu ir investicijos, šiandien pranešė įdiegsianti naują kainodaros struktūrą. Ji iki 50 proc. sumažins prekybos užsienio valiutų rinkoje sąnaudas ir leis pardavinėti akcijas vos už 6 JAV dolerius už sandorį.

Tobulinant kainodaros struktūrą, siekiama patenkinti aktyvių bendrovės prekiautojų, kurių vis daugėja, poreikius ir užtikrinti kainodaros skaidrumą. Nuo šiol EUR / USD spredas tesieks 0,2 punkto. Užsienio valiutų rinkos klientai taip pat galės pasirinkti savo kainų planą, kuris labiausiai atitinka jų poreikius ir leidžia sumažinti bendras prekybos sąnaudas.

O prekiautojai vertybiniais popieriais, per mėnesį atliekantys 100 ar daugiau sandorių su akcijomis, biržoje pardavinėjamais fondais ir sandoriais dėl kainų skirtumo su vienos rūšies akcijomis, galės naudotis aktyvios kainodaros planu (angl. Active Pricing Plan), siūlančiu itin konkurencingus įkainius. Prekiautojai galės rinktis iš 19 000 vertybinių popierių 36 pasaulinėse rinkose, išsidėsčiusiose JAV, Europoje ir Azijoje. Klientai turės galimybę prekiauti su „Saxo Bank“ apdovanojimų pelniusia kompleksine platforma, pasinaudodami bet kuriuo iš 30 000 finansinių instrumentų, įskaitant užsienio valiutas, sandorius dėl kainų skirtumo, ateities, pasirinkimo sandorius ir akcijas.

Emmanouilas Lemonakis, Vidurio ir Rytų Europos regiono ir Privataus verslo departamento vadovas, komentuodamas naują kainodaros struktūrą, teigė: „Prekybos srityje vyksta didžiuliai pokyčiai. Mes matome šiuos pokyčius realiuoju laiku: daugėja prekiaujančiųjų internetu, kinta jų poreikiai. Dauguma mūsų prekiautojų yra labai aktyvūs ir vykdo itin stambius sandorius. Mūsų naujoji kainodaros struktūra sudaro galimybę aktyviausiems rinkos dalyviams pasinaudoti geriausiomis visiškai skaidraus verslo kainomis.“

Nuo šiol klientai galės naudotis ne tik esamais, bet ir istoriniais spredais, padėsiančiais motyvuotai apsispręsti, renkantis vieną iš trijų užsienio valiutų rinkos kainų planų:
1. Užsienio valiutų rinkos kainų planas „Viskas įskaičiuota“ – platus spredas ir jokių komisinių mokesčių nuo apimties.
2. Užsienio valiutų rinkos kainų planas „Kaina nuo apimties“ – siauresnis spredas ir komisiniai mokesčiai už sandorį. Jų dydis priklauso nuo to, kokios prekybos apimties klientas tikisi. Siūloma rinktis iš trijų pakopų, kai spredas siekia vos 0,2 punkto.
3. Specialieji kainų planai – klientams, turintiems specialių poreikių, sudaromi individualūs planai.

„Jau daugiau kaip 20 metų mūsų verslas grindžiamas „Saxo Bank“ patirtimi. Mes siūlome aukščiausios kokybės platformas, produktus ir paslaugas. Būtent tai paskatino mus sukurti naują kainodaros struktūrą. Mes ne tik suteikiame savo klientams galimybę pasirinkti jiems tinkamą kainų planą – naujos funkcijos ir visiškai skaidrūs esami ir istoriniai spredai įgalina juos priimti pagrįstus sprendimus“, – sakė E. Lemonakis.

Norėdami susipažinti su „Saxo Bank“ istoriniais ir esamais spredais, apsilankykite http://cy.saxobank.com/campaigns/fx-pricing-2015

Parašykite komentarą