Technologijos

„Samsung“ pristatė „Gear 360” – modernų įrenginį akimirkoms įamžinti

„Samsung Electronics Co. Ltd“ Barselonoje vykstančioje technologijų parodoje „Mobile World Congress“ pristatė „Samsung Gear 360“ – 360 laipsnių kampu filmuojančią kamerą, kuri leidžia kurti 360 laipsnių vaizdo turinį, jį peržiūrėti ir juo dalintis. „Gear 360“ pritaikyta kelionėms, susitikimams bei kitai veiklai, kurią norisi įamžinti. Suderinama kartu su „Samsung Galaxy“ linijos įrenginiais, naujoji kamera leidžia vartotojui tapti asmeninio virtualios realybės turinio kūrėju bei jį peržiūrėti, naudojant „Gear VR“ virtualios realybės įrenginį.

„Samsung“, kartu su naujomis išmaniųjų telefonų galimybėmis, ir toliau plečia šiuolaikinių technologijų ribas, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas. – Įkandin praėjusiais metais pristatyto virtualios realybės įrenginio „Gear VR“, naujasis „Gear 360“ tikroviško turinio sukūrimą daro nesudėtingą ir leidžia juo patogiai dalintis su kitais.“

Kompaktiškas dizainas ir funkcijos visiems gyvenimo atvejams

„Samsung Gear 360“ įrengti du žuvies akies („fisheye“) tipo objektyvai, abu turintys 15 mln. taškų jutiklius, leidžiančius gauti aukštos raiškos (3840×1920), 360 laipsnių aprėpties vaizdo įrašus bei 30 mln. taškų nuotraukas. Vartotojas taip pat gali filmuoti ir fotografuoti 180 laipsnių aprėptimi, naudodamas tik vieną kameros objektyvą. Pritaikyta kasdienei veiklai, naujoji „Gear 360“ kamera turi objektyvą „Bright F2.0“, kuris užtikrina aukštos raiškos vaizdą netgi esant prastam apšvietimui, o taip pat su kamera galima kurti ir panoraminius filmus.

Lengva ir kompaktiška, sferos formos „Gear 360“ yra mobili, todėl ja patogu filmuoti visur – ir judant, ir esant lauke. „Gear 360“ taip pat turi trikojį stovą, be to, kamerą galima naudoti kartu su daugeliu šiuo metu rinkoje esančių priedų bei įrenginių.

Išskirtinės „Galaxy“ galimybės

Tobulindama techninę, programinę įrangas bei paslaugas, „Samsung“ ir toliau plečia savo kuriamų įrenginių funkcionalumą, o naujieji modeliai leidžia efektyviau dalintis ir sisteminti informaciją. „Gear 360“ sinchronizavęs su „Samsung“ išmaniuoju telefonu, vartotojas gali realiu laiku atkurti fiksuojamą vaizdą. Be to, „Gear 360“ nufilmuotą turinį automatiškai atkuria ir išsaugo išmaniajame telefone arba leidžia turinį įkelti ir tiesiogiai dalintis socialiniuose tinkluose: „Facebook“, „YouTube“ bei „Google Street View“.

Siekiant tikroviškų trimačio vaizdo įspūdžių, vartotojas savo sukurtą turinį gali peržiūrėti naudodamas „Gear VR“. Visą tai galima daryti iš „Galaxy Apps“ arba „Google Play“ parsisiuntus specialią mobiliąją programėlę. O platesnėmis turinio redagavimo galimybėmis galima naudotis pasitelkus kompiuterį.

„Gear 360“ suderinama su daugeliu „Samsung“ išmaniųjų telefonų: naujaisiais „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“, taip pat ir „Galaxy S6+“, „Galaxy S6 edge“, „Galaxy S6“ bei „Note5”.

„Gear 360“ prekyboje pasirodys nuo 2016 m. antrojo ketvirčio.

Daugiau informacijos apie produktą: www.samsungmobilepress.com arba news.samsung.com/galaxy.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą