Technologijos

„Samsung Galaxy S7” ir „Galaxy S7 edge” – jau Lietuvos parduotuvėse

Lietuvoje pradeda prekybą naujausiais „Galaxy“ linijos išmaniaisiais telefonais: „Samsung Galaxy S7 edge“ ir „S7“. Šių metų flagmanai pasižymi stilingu dizainu, atnaujintomis kameros galimybėmis, modernia programine įranga, talpesne baterija, patogia sąsaja su virtualios realybės ir kitais įrenginiais bei papildomų paslaugų paketu.

„Mūsų kompanija šiuos telefonus pristatė, atsižvelgdama į inovacijas, kokybę bei funkcionalumą vertinančių vartotojų poreikius. „Galaxy S7 edge“ ir „Galaxy S7“ pasižymi ne tik stilingu dizainu, tačiau ir patogia sąsaja su kitais inovatyviais įrenginiais, atsparumu vandeniui, talpesne baterija bei dar labiau patobulinta, kokybiškus kadrus net ir tamsoje išgauti leidžiančia, kamera. – teigė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas, – Beje, šiems flagmanams siūlomas ir „Galaxy Care“ paslaugų paketas: nemokamas ekrano ir vandens žalos draudimas, „Premium“ klasės paslaugos.

Aukštos kokybės nuotraukos, elegantiškas dizainas ir atsparumas

„Samsung Galaxy S7 edge“ ir „S7“ – pirmieji išmanieji telefonai, kuriuose įdiegta „Dual Pixel“ kamera, užtikrinanti ypač ryškų ir aiškų vaizdą netgi esant prastam apšvietimui. Tuo trapu, naujas kameros režimas „Motion Panorama“ leidžia įprastose panoraminėse nuotraukose kokybiškai užfiksuoti net ir judančius objektus.

5.1 colio (12.95 cm) „Samsung Galaxy S7“ ir 5.5 colio (13.97 cm) „Samsung Galaxy S7 edge“ pagaminti naudojant 3D stiklą ir metalą, korpusui suteikiant ilgaamžiškumo. Beto, „Galaxy S7 edge“ ir „S7“ pritaikytas IP68 standartas, todėl įrenginiai yra atsparūs dulkėms ir vandeniui – gali būti panardinti ne didesniame, kaip pusantro metro, vandens gylyje, iki pusvalandžio.

Geresnė baterija, žaidimai ir virtuali realybė

„Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“ įdiegtos spartaus laidinio ir belaidžio baterijos krovimo technologijos. Be to, hibridinis SIM kortelės lizdas leidžia įstatyti iki 200 GB „microSD“ kortelę ir praplėsti įrenginio atminties resursus.

Įdiegti techninės bei programinės įrangos atnaujinimai „Galaxy S7 edge“ ir „S7“ modeliuose optimizuoja žaidimų galimybes. Galingas procesorius ir talpi baterija užtikrina ilgesnį žaidimo laiką, o vidinė aušinimo sistema apsaugo įrenginį nuo perkaitimo. Naujas žaidimams skirtas priedas „Game Launcher“ leidžia kontroliuoti baterijos būseną ir minimizuoti pranešimus.

Naujieji telefonai taip pat gali būti naudojami kartu su „Gear VR“ – virtualios realybės įrenginiu. Be to, su naujaisiais flagmanais yra suderinama ir „Samsung Gear 360” laipsnių kamera, skirta tokiam turiniui kurti.

Lietuvoje naujųjų „Samsung Galaxy S7“ kaina – 719 Eur, o „Samsung Galaxy S7 edge“ – 819 Eur. Rinktis galima iš juodos arba auksinės spalvos korpuso modelių. Oficiali telefonų prekyba mūsų šalyje prasideda šiandien (kovo 11 d.) firminėje Samsung parduotuvėje, p.p.c. „Ozas“, mobiliųjų operatorių parduotuvėse bei didžiuosiuose elektronikos prekių centruose.

Daugiau informacijos apie produktą: http://www.samsungmobilepress.com arba www.samsung.com/galaxy.

Parašykite komentarą