Politika ir teisė

Šalies vadovas pasveikino Vokietijos Prezidentą perrinkimo proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentą Franką Walterį Steinmeierį perrinkimo proga.

Šalies vadovas linki Vokietijos Prezidentui visokeriopos sėkmės ir ryžto tęsiant pradėtus darbus bei siekiant visapusiškos gerovės savo žmonėms.

„Tikiu, kad Jūsų antrosios kadencijos metu dar labiau stiprinsime Lietuvos ir Vokietijos dvišalius santykius ir sėkmingą bendradarbiavimą tarptautiniu lygiu, ypatingą dėmesį skirdami mūsų veikimui ES ir NATO. Labai vertinu, kad daugeliu Europos politikos klausimų mūsų nuomonės sutampa“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Šalies vadovas pabrėžia, kad Vokietija ir Lietuva yra patikimos partnerės Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje, ir dėkoja Vokietijos Prezidentui už jo šalies indėlį į Lietuvos, Baltijos regiono, taip pat rytinio NATO flango saugumą.

„Vokietijos sprendimas dislokuoti Lietuvoje daugiau karių NATO EFP kovinėje grupėje siunčia aiškią vienybės ir solidarumo žinutę visos NATO vardu“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Šalies vadovas taip pat dėkoja Vokietijos Prezidentui už šiltą priėmimą prieš savaitę vykusio oficialaus vizito metu ir kviečia jį atvykti į Lietuvą.

Pranešimą paskelbė: Antanas Manstavičius, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą