Buitis, Namai

„Rimi“ plečiasi rajonuose: Galgiuose duris atvėrė nauja parduotuvė

Įgyvendindami intensyvią plėtrą „Rimi“ šiandien atidarė pirmąją „Supermarket“ formato parduotuvę Vilniaus priemiestyje Galgiuose. Daugiau nei 1000 kv. m. parduotuvėje pirkėjai galės ne tik patogiai apsirūpinti maisto prekėmis, bet ir susitvarkyti kasdienius reikalus šalia duris atvėrusiame „Lietuvos pašte“ ar įsigyti vaistinių preparatų „Gintarinėje Vaistinėje“.

„Rimi“ gausiai apgyvendintuose Galgiuose įsikūrė adresu Žvaigždikių g. 2, visai šalia pagrindinės rajono gatvės. Naujojoje parduotuvėje rajono gyventojus pasitiks platus ir kiekvieno skoniui pritaikytas asortimentas. Čia lankytojai ras gausų aukščiausios kokybės „Rimi“ privačios etiketės gaminių pasirinkimą, „Rimi“ šefų gamybos vartojimui paruoštų produktų, įprastus pieno, mėsos, žuvies, bakalėjos, daržovių, vaisių bei kitus skyrius. Be jų, parduotuvėje įrengtas suši baras norintiems pasistiprinti.

„Rimi“ jau seniai yra Naujojoje Vilnioje, tad spėjusi pamilti mūsų asortimentą Galgių bendruomenė dabar jį ras arčiau savo namų. Naujoje parduotuvėje Vilniaus miesto ir rajono gyventojams sukurtos 29 darbo vietos, į jos įrengimą investuota beveik milijonas eurų, tad labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie vietos bendruomenės gerovės, – sako „Rimi Lietuva“ plėtros vadovė Rosita Kucevičienė. – Mūsų tinklo planai iki 2023 m. susiję su mažesnių, patogaus apsipirkimo parduotuvių plėtra, todėl šiuo atidarymu mes dar kartą parodome, kad augti ir tobulėti galima net ir tokiais nežinomybės kupinais laikais. Tikimės, jog Galgių gyventojai pamėgs mūsų parduotuvę.“

Parduotuvės durys lankytojams bus atviros kasdien nuo 8 iki 22 val. vakaro. Skubantys pirkėjai galės apsipirkti trijose savitarnos kasose, tačiau veiks ir keturios įprastos kasos. Be patogų apsipirkimą garantuojančių sprendimų parduotuvės viduje, čia taip pat įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Visiems norintiems suteikiama galimybė naudotis taros supirktuve parduotuvės viduje.

„Aplinkosaugos sprendimų naujoje parduotuvėje pritaikėme išties daug – tai naujos kartos šaldytuvai, kuriuose nenaudojame freono ir taip prisidedame prie CO2 taršos mažinimo, šaltų garų technologija, kuri padeda šviežią žuvį ir jūros gėrybes išlaikyti aukščiausios kokybės ir kiti sprendimai, – teigia Rosita Kucevičienė. – Kalbant apie kokybę, reikia paminėti, kad mes ją suprantame kur kas plačiau nei būtinų reikalavimų užtikrinimas. Pavyzdžiui, mūsų tinkle prekiaujame tik tomis žuvimis, kurios nėra nykstančios, siūlome vištieną be antibiotikų, ekologiškas daržoves ir platų „Rimi“ privačių ženklų prekių asortimentą, kuris atitinka ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinius kokybės standartus.“

Kasdien apsipirkti į naująją parduotuvę užsukantys vilniečiai čia ras pamėgtus lietuviškų prekinių ženklų produktus, o taip pat – „Rinkis Sveikiau“ ženklu pažymėtą asortimentą, suformuotą bendradarbiaujant su sveikatos specialistais, kad sveikai maitintis būtų lengviau. „Rinkis sveikiau“ ženklu pažymėtuose produktuose yra mažiau druskos, cukraus, apribojamas maisto priedų, sintetinių dažiklių, sveikatai nenaudingų riebalų ir aliejų naudojimas. Taip pat – pirkėjų naujoje parduotuvėje lauks sušių baras, įvairūs „Rimi“ virtuvės šefų gamybos patiekalai, kuriuos patogu įsigyti skubantiems.

„Balionų ir kitokių vienkartinių puošmenų parduotuvių atidarymo renginiuose jau seniai atsisakėme, norėdami kuo galime prisidėti, kad Lietuvos gamta būtų švaresnė, – sako Rosita Kucevičienė. – Tačiau pirkėjus visą atidarymo savaitę džiuginsime 20 proc. nuolaida „Rimi“ privačių ženklų produktams, norintys galės nemokamai įsigyti „Rimi“ lojalumo korteles, suteikiančias asmeninius pasiūlymus ir papildomas naudas.“

Parduotuvės kasose mobiliuoju telefonu skanuojant QR kodą galima pritaikyti mobiliojoje „Rimi“ programėlėje esančias nuolaidas. Taip pat – prie kasų galima įsigyti daugkartinius apsipirkimo krepšius iš perdirbtų medžiagų, popierines dėžes patogiam produktų transportavimui, o daržovių skyriuje – vis labiau įprastais tampančius daugkartinius tinklinius maišelius daržovėms ir vaisiams.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą