Transportas

„RENAULT“ PRADEDA PLAČIĄ AUTOMOBILIŲ SPORTO PROGRAMĄ

„Groupe Renault“ vadovas Carlosas Ghosnas atskleidė visą „Renault“ automobilių sporto planą. Naujosios strategijos centre bus „Renault Sport“ padalinys.
Jos pagrindą formuos du esminiai komponentai: „Renault Sport Racing“ ir „Renault Sport Cars“.

„Renault Sport Racing“ bus atsakingas už ilgalaikę „Renault“ sporto programą, įskaitant naujai sukurtą „Renault Sport Formula One Team“ komandą ir komandą „Renault e.dams“.

„Renault Sport Cars“ vykdys „Renault Sport“ automobilių programos vystymą ir komercializavimą.

Šiandien Prancūzijoje, Giuijankūre (Guyancourt) esančiame „Renault Technocentre“ surengtame pristatyme, „Groupe Renault“ vadovas Carlosas Ghosnas atskleidė visus „Renault“ automobilių sporto planus.

„Renault Sport“ buvo padalytas į dvi dalis: „Renault Sport Racing“ ir „Renault Sport Cars“.

„Renault Sport Racing“ veikla bus nukreipta į sportines „Renault“ programas, įskaitant „Renault Sport Formula One Team“ ir „Renault e.dams“ komandas, „Formula Renault 2.0“, „Renault Sport R.S.01 Trophy“ ir tolimesnes klientų lenktynių bei ralio programas. „Renault Sport Racing“ veikla bus vykdoma dviejuose „Renault“ sporto padaliniuose, esančiuose Enstoune (Enstone), Jungtinėje Karalystėje, ir Viry-Šatiljone (Viry-Châtillon), Prancūzijoje.

„Renault Sport Cars“, nauju vardu pavadintas „Renault Sport Technologies“, užsiims „Renault Sport“ automobilių programos vystymu ir komercializavimu. Dėl tokių sportiškų hečbekų kaip „Megane R.S.“, „Clio R.S.“, taip pat ir efektyvių bei plačiam klientų sluoksniui prieinamų GT versijų, „Renault Sport“ sulaukė pasaulinio pripažinimo. „Renault Sport“ ir toliau plėtos savo tarptautinį įdirbį, išnaudodami padidintas vystymui ir plėtrai skirtas investicijas.

Dviem svarbiausioms funkcijoms „Renault“ panaudos naują planą. Visų pirma „Renault Sport“ ženklas bus pristatomas platesnei auditorijai, pasinaudojant „Renault Sport Formula One Team“ komanda ir pasauline „Formulės 1“ auditorija. Be to, bus naudojama „Formulė E“ ir tokios programos kaip „Clio Cup“.

Siekdamos kuo didesnio techninio ir komercinio efektyvumo, „Renault Sport Racing“ dirbs kartu su „Renault Sport Cars“. Pirmasis šio bendradarbiavimo rezultatas bus parodytas Monako Didžiojo prizo lenktynėse.

Komentuodamas naująją strategiją, C. Ghosnas sakė: „Mes tikime, kad automobilių sportas vis dar žadina ne tik entuziastų, bet ir kasdienių vairuotojų vaizduotę. Tai didžiąja dalimi atliks „Formulė 1“, ypač – teritorijose, kuriose „Renault“ šiandien yra naujokas.“

Visų sportinių programų šerdimi bus naujai įkurta „Renault Sport Formula One Team“ komanda. Naujajam F1 automobiliui panaudota Enstoune sukurta „Renault R.S.16“ važiuoklė, o „Renault R.E.16“ variklis yra kuriamas Viry-Šatiljone.

Renginyje „Renault“ paskelbė ir savo partnerius. „Renault-Nissan“ aljanso partneris – „Infiniti“, šliedamasis prie „Renault“, toliau tęs savo kelionę „Formulės 1“ programoje. Jo indėlis bus panaudotas kuriant antrosios kartos energijos regeneravimo sistemas (ERS), žinias perduodant visoms „Renault-Nissan“ aljanso markėms.

„Total“ ir „Renault“ praplės savo esamą partnerystę, pasinaudodami plačiu, specialiai „Renault Sport Formula One Team“ sukurtu, „Total“ produktų asortimentu.

„Renault“ taip pat pranešė apie savo bendradarbiavimą su kitais prestižiniais gamintojais, įskaitant prabangių laikrodžių gamintoją „Bell & Ross“, revoliucinių garso sistemų išradėjus „Devialet“. Taip pat bus tęsiama partnerystė su dabartiniais F1 komandos partneriais, tarp kurių yra „Microsoft“ ir EMC. „Renault“ ir toliau dirbs kartu su mažuoju komandos dalininku, likusios „Genii Capital Group“ padaliniu „Gravity Motorsports“.

„Renault Sport Technologies“ klientų lenktynės dabar vyks po „Renault Sport Racing“ vėliava. Naujoji organizacija leis „Renault“ veikti platesniame kategorijų diapazone – pradedant nuo ralio su „Clio R3T“, ralio reidų ir mono serijų, tokių kaip „Clio Cup“ ir „Renault Sport R.S.01 Trophy“. „Renault“ ir toliau tęs „Formula Renault 2.0“ lenktynių programą. Per daugiau nei 45 metus ši serija suteikė galimybę iškilti garsiems vairuotojams ir čempionams. Maždaug 60 proc. dabartinių F1 vairuotojų yra atėję būtent iš „Formula Renault“ lenktynių.

„Formula E“ programa bus vykdoma po „Renault Sport Racing“ vėliava. Strateginę „Formula E“ svarbą pabrėžia jos komandos „Renault e.dams“ vadovybė, kurią sudaro keturis kartus „Formulės 1“ čempionas Alainas Prostas ir Žanas-Polis Driotas. Artimiausiu metu „Renault Sport Racing“ komandai sukurs ir pateiks visiškai naują pavaros sistemą. Šioje srityje keliami ambicingi tikslai, siekiant iškovoti tiek vairuotojų, tiek gamintojų įskaitų nugalėtojų laurus.

Oficialiai pristatyta ir „Renault Sport Academy“, kurios tikslas bus surasti naujus talentus ir nuvesti juos iki „Formulės 1“ čempionato.

Šie pranešimai skelbia, kad automobilių sportas vėl bus sudėtinė „Renault“ markės tapatybės dalis.

Daugiau informacijos:
„Renault Sport Racing“ pranešimas spaudai, nuotraukos ir naujienų vaizdo įrašas yra pasiekiami adresu: www.renaultsport.com

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą