Transportas

Renault informacinių sistemų ir IT vadovas pelnė 01 Business Technologies apdovanojimą

– Apdovanojimas skirtas už „Renault” informacinių sistemų skyriaus vykdomą „VITESSE” transformacijos programą, įgyvendinančią planą „Drive the Change 2016”.
– „Renault” šį apdovanojimą pelnė pirmą kartą.

Dviem tūkstančiams „Club 01DSI” narių balsavus internetu, „Renault” grupės informacinių sistemų ir IT generalinis direktorius Celso Guiotoko paskelbtas „2012 metų informacinių sistemų vadovu” „Transformacijos” nominacijoje.
Prancūzijos leidinys „01 Business & Technologies” 14 metų iš eilės organizuoja kasmetinius „Metų informacinių sistemų vadovų” apdovanojimus. Šiais metais buvo paskirtos penkios nominacijos: „Inovacijų”, „Transformacijos”, „Mažo ir vidutinio verslo bei industrijų”, „Atradimo“ ir „Ryšių su verslo grandimis stiprinimo“. Taip pat skiriamas specialusis klubo trofėjus bei „DSI 2012 Didysis prizas”.

„Renault” „Transformacijos” apdovanojimu buvo apdovanota už giluminį informacinių sistemų restruktūrizavimą.

„VITESSE” programa koncentruojasi į „Renault“ informacinių sistemų skyriaus darbą, atsižvelgiant į įvairias verslo funkcijas, kaštų kontrolę ir paslaugų kokybę. Programa siekiama palengvinti „Renault” grupės informacinių sistemų plėtrą pagal „Drive the Change 2016” strateginį planą.
„Renault” grupės informacinių technologijų skyriaus pradėta „VITESSE” programa buvo kuriama pokyčių informacinėse sistemose valdymui, siekiant juos suderinti su strateginiais grupės tikslais.

2011 metais įdiegta „VITESSE“ programa apima tris pagrindines sritis:
– „VI“ („Value Innovation“ – liet. „vertingos inovacijos“): darbas su įvairiomis kompanijos funkcijomis transformacijos metu.
– „TES“ („Technology Simplification“ – liet. „technologijos supaprastinimas“): korporacinių procedūrų supaprastinimas ir racionalizavimas bei sprendimų/architektūros pateikimas įteisinimui visame „Renault-Nissan Alliance“.
– „SE“ („Service Excellence“ – liet. „aptarnavimo kokybė“) informacinių sistemų ir technologijų optimizavimas remiantis eksploatavimo kaštų, paslaugų kokybės, partnerių ir žmogiškųjų išteklių pokyčių duomenimis.

Celso Guiotoko „Renault” ir „Renault-Nissan Alliance” informacinių sistemų ir IT vykdomuoju direktoriumi dirba nuo 2009 metų.
Informacinės technologijos: Celso Guiotoko dirbo keliose didžiausiose šioje srityje vertinamose pasaulinėse grupėse, pavyzdžiui, „Accenture”, „Toshiba Electronic Components” bei „Nissan”. Jis visada pasižymi labai praktišku požiūriu į techninius ir technologinius iššūkius.
Tarptautinė patirtis: Celso Guiotoko kilmė – kosmopolitiška, jam yra tekę dirbti įvairiose pasaulio vietose (Brazilijoje, Jungtinėse Valstijose, Japonijoje), o šiuo metu – visur, kur aktyviai veikia „Renault-Nissan Alliance”.

Kontaktai žiniasklaidai – Frédéric Favre: +33 1 76 84 01 65
www.media.renault.com ir www.renault.com

Parašykite komentarą