Transportas

Renault Brazil San Paulo automobilių parodoje

– San Paule „Renault” pristatė „Novo Clio” ir pirmąjį Brazilijos rinkai sukurtą „Renault Sport” modelį – „Fluence GT”.
– „Renault” pasiekė rekordinį augimą Brazilijoje ir tapo penktu pagal populiarumą prekės ženklu.
– Brazilija yra antra pagal dydį „Renault Group” rinka.

27-ojoje San Paulo automobilių parodoje „Renault” pristatė du naujus modelius: „Novo Clio” ir „Fluence GT”.

„Novo Clio” yra pirmasis naujosios „Renault” prekės ženklo strategijos atstovas Brazilijoje, sukurtas pagal „Clio II” modelį. „Renault Design America Latina” (RDAL) naująjį automobilį pritaikė vietinės rinkos dizaino ir asmeniniams poreikiams. „Renault Technologies America” (RTA) prisidėjo prie žemų „Novo Clio” kuro sąnaudų (pagal energijos naudojimo efektyvumo ženklinimą Brazilijoje automobilis įvertintas A laipsniu). „Novo Clio” bus gaminamas Argentinoje.

„Fluence GT” yra pirmasis „Renault Sport” vardą turintis automobilis Brazilijoje. Sportiška sedano versija turės 180 AG variklį su turbokompresoriumi, sportinę važiuoklę ir lenktyninio automobilio dizainą, pabrėšiantį dideles modelio galimybes.

Šie automobiliai Brazilijoje bus parduodami nuo lapkričio.

Pardavimai įgyja pagreitį
Šiemetinė San Paulo automobilių paroda sutampa su geriausiu „Renault” laikotarpiu Brazilijoje per visą kompanijos istoriją – „Duster” ir „Sandero” sėkmės dėka, „Renault“ prekės ženklas išaugo 36,2 proc. lyginant su 2011 metais, o rinkos augimas tuo pačiu periodu siekė 5,5 proc. „Renault” Brazilijoje tapo antruoju greičiausiai augančiu prekės ženklu.
„Renault” yra penktas pagal populiarumą gamintojas Brazilijoje. Kompanijai tai yra viena iš trijų svarbiausių augančių rinkų, kartu su Rusija ir Indija.
Praėjusiais metais 21 proc. išaugus pardavimams (lyginant su 2010 m.) ir 3 proc. išsiplėtus automobilių rinkai, Brazilija tapo antra pagal dydį „Renault“ rinka po Prancūzijos. Šiemet „Renault Brazil” įtvirtino savo pozicijas kaip antras didžiausias padalinys „Renault” grupėje.
Šiuo metu tinklas turi 212 atstovybių, o iki metų pabaigos jų planuojama turėti 235 (15 proc. prieaugis lyginant su ankstesniais metais).

Plečiama industrinė bazė
Šiuo metu „Renault” industrinė bazė Brazilijoje yra įsikūrusi Kuritiboje, Ayrtono Sennos komplekse – ją sudaro asmeninių bei lengvųjų komercinių automobilių linijos ir variklių gamykla. Siekiant patenkinti augančią grupės modelių paklausą, dabartiniai pajėgumai 2013 metais bus padidinti.
Automobilių surinkimo linijos pajėgumai išaugs 100 tūkst. vienetų (asmeninių ir lengvųjų komercinių automobilių) ir iš viso sudarys 380 tūkst. vienetų per metus.
Variklių gamykla savo produkcijos kiekius didins 25 proc., kad bendri metiniai pajėgumai padidėtų nuo 400 iki 500 tūkst. variklių.

Kontaktai spaudai – „Renault” viešieji ryšiai:

Rochelle Chimenes
Bruno Hernandez
+ 33 1 76 84 63 36
www.media.renault.com & www.renault.com

Parašykite komentarą