IT naujienos

„Canon” atnaujino „EOS 5D Mark III” programinę įrangą

2012 m. spalio 24 d. – bendrovė „Canon” pristato naują programinę įrangą fotoaparatui EOS 5D Mark III. Joje įdiegtos naujos funkcijos patobulino vaizdo įrašų apdorojimą ir fotografavimą. Naujoji programinė įranga leidžia kurti HDMI signalą, kuris reikalingas profesionaliems operatoriams, ir geriau panaudoti automatinio fokusavimo galimybes fotografuojant su teleobjektyvais.

Naujojoje programinėje įrangoje įdiegta švaraus HDMI signalo išvedimo funkcija išplečia vaizdo koregavimo galimybes. Per HDMI jungtį į išorinį įrenginį galima išvesti didelės raiškos nesuglaudintus vaizdo duomenis (YCbCr 4:2:2, 8 bitų) be įterptųjų piktogramų ar simbolių.

Naujosios funkcijos leidžia duomenis taisyti lengviau ir nekeičiant vaizdo kokybės bei suteikia galimybę tuo pačiu metu juos įrašyti į vidinę atminties kortelę. Į patobulintų funkcijų sąrašą taip pat patenka laiko kodo išvedimas per HDMI jungtį į išorinį įrenginį ir galimybė suderinti išorinio įtaiso rašymo pradžios ir pabaigos komandas su filmavimo pradžios ir pabaigos veiksmais . Naujoji programinė įranga taip pat leidžia „gyvai” transliuoti vaizdus į išorinius monitorius.

Be to, naujojoje programinėje įrangoje pagerinta automatinio fokusavimo funkcija. Prijungus objektyvo ir keičiamo židinio nuotolio sistemą, kurios didžiausia diafragmos vertė gali būti iki f/8, naujoji programinė įranga leidžia išnaudoti fotoaparato „EOS 5D Mark III” centrinius kryžminius fokusavimo taškus. Dabar jie veikia, jei diafragmos vertė neviršija f/5,6.

Naujos funkcijos suteikia sporto ir gamtos fotografams galimybę naudotis automatinio fokusavimo sistema net tada, kai reikia priartinti toli esančius objektus, ir su teleobjektyvais užfiksuoti juos iki smulkiausių detalių.

Nemokamą programinę aparatinę įrangą atsisiųsti galima nuo 2013 m. balandžio mėn. iš svetainės http://software.canon-europe.com/

Parašykite komentarą