IT naujienos

ProSama 5G – NAUJAUSIA statybinių sąmatų skaičiavimo programa!

ProSama 5G – naujausia ir tobuliausia statybinių sąmatų skaičiavimo programa pasirodžiusi rinkoje! Šis įrankis pakeitė prieš tai buvusią statybinių sąmatų skaičiavimo programą ProSama 2010.
ProSama 2010 buvo nepalyginamai tobulesnė programa lyginant su ProSama 1, kurios paskirtis buvo orientuotą į sąmatų tikrinimą. ProSama 2010 sukurti dokumentai atitinka keliamus STR reikalavimus, bei buvo priimtini dalyvaujant statybos konkurse, taip pat programa buvo stabili ir gebėjo apsikeisti statybinių sąmatų dokumentais su kitomis statybinių sąmatų skaičiavimo programomis, išsaugoti sąmatas excel ir pdf formatais. Paskutiniųjų atnaujinimų dėka ProSama 2010 turėjo didžiųjų Lietuvos statybinių medžiagų gamintojų ir importuotojų realias medžiagų kainas ir katalogus. Sąmatininkai skaičiuodami sąmatas su ProSama 2010pateikdavo tikslias statybos darbų kainas. ProSama 2010 prasiskynė kelią ne tik mokymo įstaigų auditorijose, bet ir daugumoje Lietuvos savivaldybių, bei valstybinėse ir didžiosiose įmonėse.
Sulaukę pripažinimo ir pasitikėjimo „nemiegame ant laurų“ ir stengiamės kuo labiau tobulinti sukurtus produktus. Idėja išleisti ProSama 5G UAB „Dycode“ kolektyvui kilo norint pagaminti naują greitesnę ir efektyvesnę statybinių sąmatų skaičiavimo programą, laikantis senų priimtinų statybos darbų skaičiavimo normų. Gaminimo procesas truko ganėtinai ilgai, kadangi norėjome, kad pati programa būtų mažiausiai du kartus geresnė už ProSama 2010. Atliekant bandymus su sąmatomis ProSama 2010 yra pati patikimiausia ir greičiausia statybos sąmatų sudarymo programa rinkoje, bet ProSama 5G bandymų metu naudojant virš kelių tūkstančių įkainių visuomet išlikdavo mažiausiai 20 kartų greitesnė už ProSama 2010! Tai didžiulis pasiekimas garantuojantis, jog dirbant su dideliu kiekiu įkainių programa „nepakibs“ ir nenuneš viso darbo „šuniui ant uodegos“. Taip pat buvo stegiamasi įtraukti visas įmanomas statybos darbų sąmatų formas laikantis STR reikalavimų. Papildyta ir įdiegta dar didesnė statybinių medžiagų ir įkainių duomenų bazė. Programos automatiniškas atnaujinimas vyksta internetu greičiau ir sklandžiau. Išlaikytą paprasta ir lengvai valdoma vartotojo sąsaja darbui su sąmatomis.
Tai tik keliatas argumentų kodėl verta pasirinkti ProSama 5G. Mes visuomet stengiamės klientui pateikti viską ką galima geriausia dabar, nelaukti rytojaus!

Vis dar abejojate ar pasirinkti ProSama 5G? Nedvejokite ir išbandykite ProSama 5G demonstracinę versiją dabar parsisiųsdami internetu: http://www.dycode.net/lt/prosama/siustis

Parašykite komentarą