Verslas

Programėlę „TikTok“ užkariavęs pastos receptas pavergė ir lietuvių širdis

Dar vasarą programėlė „TikTok“ buvo pripažinta populiariausia pasaulyje – visai neseniai ji perkopė 2 milijardų parsisiuntimų ribą. Populiarumo ši programėlė susilaukia ir Lietuvoje, o joje kaip virusas išplitę populiariausi receptai netgi didina tam tikrų prekių pardavimus, rodo lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ duomenys.

Paskutiniu metu itin išpopuliarėjo makaronų su fetos sūriu receptas. Programėlėje „TikTok“ vartotojai gali rasti daug pačių įvairiausių receptų, visgi pastarasis susilaukė milijonų peržiūrų ir susidomėjimo visame pasaulyje. Keptos fetos bei pomidorų pasta – skanus bei itin paprastas receptas, kuris, panašu, sudomino ir tautiečius.

„Šį vasarį pastebime iš tiesų įspūdingą fetos ir fetos gaminių kategorijos pardavimų augimą. Jei lyginsime vasario pirmąsias dvi savaites su atitinkamu laikotarpiu pernai, matysime, kad pardavimai išaugo daugiau nei 36 proc. Įdomu tai, kad įprastai fetos ir panašių sūrių pardavimai auga šiltąjį metų sezoną”, – dalijasi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pirmosiomis vasario savaitėmis daugiausiai buvo parduota švelniai sūdyto sūrio ir avių bei ožkų pieno sūrio. „Maximos“ maisto gamybos ekspertė Brigita Baratinskaitė dalijasi, kaip paprastai pagaminti populiarųjį patiekalą.

Makaronai su fetos sūriu

Jums reikės:

  • Vyšninių pomidorų
  • Fetos sūrio
  • Alyvuogių aliejaus
  • Juodųjų pipirų
  • Šviežio baziliko
  • Makaronų
  • Keleto česnako skiltelių

„Šis receptas internautus greičiausiai pakerėjo būtent savo paprastumu. Pirmiausiai į kepimo indą sudėkite vyšninius pomidorus, kelias skilteles česnako, o į centrą įdėkite fetos sūrio bloką. Viską apšlakstykite alyvuogių aliejumi bei pipirais. Mėgstantys aštriau ant fetos sūrio gali užberti čili pipirų. Viską kepkite iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 40 minučių“, – pirmaisiais žingsniais dalijasi B. Baratinskaitė.

Baigus kepti, į kepimo indą įberkite šviežio baziliko bei viską išmaišykite taip, kad gautųsi į padažą panaši masė. Į ją įberkite iš anksto išvirtus makaronus, dar kartą viską gerai išmaišykite, pabarstykite mėgstamais žalumynais bei patiekite. Skanaus!

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą