Technologijos,  Verslas

Profit – Web – puikus IT sprendimas verslo įmonėms

Vilniuje įsikūrusi IĮ ,,Edrana Baltic” yra viena didžiausių įmonių Baltijos šalyse, kuriančių programinę įrangą. Bendrovė siūlo IT sprendimus verslo įmonėms, biudžetinėms ir viešojo sektoriaus įstaigoms.

Vienas iš bendrovės siūlomų produktų – Profit-Web – tai inovatyvi veiklos ar verslo valdymo sistema, naudojanti internetines technologijas. Šia sistema patogu valdyti personalo ir finansinius procesus ar apmokėti už darbą.

Rūpinamasi Profit –Web  naudotojų duomenų saugumu, ja labai paprasta naudotis, o naudotojai moka tik už tuos funkcionalumus, kuriais naudojasi.

Veiklos procesai integruotoje verslo valdymo sistemoje vykdomi naudojant internetines technologijas. Ji veikia internetinėje aplinkoje, pasirinkus bet kokį įrenginį: kompiuterį, planšetę, mobilųjį telefoną. Be to, naudojant šią veiklos valdymo sistemą, galima sukurti neribotą skaičių darbo vietų dirbant su ta pačia duomenų baze. Profit – Web vartotojo darbinė aplinka gali būti pritaikyta individualiai – padedant teisėms ir greitiesiems mygtukams.  

Verslo valdymo sistema nuolat palaikoma ir atnaujinama pagal norminius teisės aktus. Ji leidžia lengvai teikti duomenis mokesčių priežiūros institucijoms – SODRAI, VMI ir kt.

Profit –Web sistema galima atlikti daugybę funkcijų – ji tinka finansiniams procesams apskaityti, didžiąjai knygai vesti, valiutinėms operacijoms atlikti. Taip pat šia verslo valdymo sistema galima atlikti apskaitą pagal Kaštų Centrus, mokėtinų/gautinų sumų ar banko ir kasos operacijų apskaitą, valdyti pinigų srautus, vesti ir teikti mokėjimų paraiškas ir finansinės atskaitomybės ataskaitas, vesti atskaitingų asmenų apskaitą, avansinę apyskaitą. Be to, verslo valdymo sistema yra integruota su VMI sistema.

Veiklos valdymo sistema galima itin patogiai valdyti darbo apmokėjimo procesą, atlikti skaičiavimus visiems atlyginimų tipams. Šiai sistemai yra neribotas kiekis skirtingų atsiskaitymų.

Naudojant veiklos valdymo sistemą, patogu valdyti išmokėjimus, atlikti vykdomųjų raštų, atostogų išmokų ir nedarbingumo pažymėjimų apskaitą. Verslo valdymo sistema taip pat gali būti naudojama nepanaudotų atostogų rezervo ir paskyrų valdymo apskaitai atlikti, darbo užmokesčio fondui planuoti. Sistema itin paprastai integruojama kartu su trečiųjų šalių sistemomis.

Profit – Web sistema patogu atlikti materialinių vertybių apskaitą: trumpalaikio, mažaverčio turto judėjimo ar ūkinio inventoriaus užbalansinę kiekinę apskaitą. Šia verslo valdymo sistema puikiai galima valdyti pardavimus, atlikti išankstinius mokėjimus, atlikti apskaitą pagal kaštų centrus – dimensijas, užregistruoti pirkimų, pardavimų sutartis ar inventorizuoti turtą.

Daugiau nei dvidešimties metų patirtis bendrovei leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės verslo ir veiklos valdymo sistemas.

Parašykite komentarą