Verslas

Prie Deloitte komandos Lietuvoje prisijungia patyręs partneris Saulius Bakas

Nuo 2012 m. kovo 1 d. prie „Didžiojo ketverto“ verslo konsultacijų bendrovės Deloitte Lietuvoje prisijungia naujasis partneris Saulius Bakas, kurio vaidmuo kompanijoje apims verslo plėtros, augimo ir kitus strateginio pobūdžio klausimus. Saulius taip pat padės UAB „Deloitte Lietuva“ vadovaujančiam partneriui Tim Mahon sustiprinti kompanijos sėkmingą funkcionavimą.

Saulius Bakas yra patyręs profesionalas technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų srityje. Nuo 2006 m. jis vadovavo Deloitte NVS šalių Vakarų regiono technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų sektoriui. Vėliau Saulius buvo paskirtas Deloitte NVS kompanijos partneriu. Saulius yra aktyvus technologijų ir telekomunikacijų bendruomenės narys ne tik Ukrainos, bet ir pasauliniu mastu.

Prieš pradėdamas dirbti Ukrainoje, Saulius dirbo San Chosė, Kalifornijoje, JAV, kur teikė paslaugas aukštųjų technologijų įmonėms, veikiančioms Silicon Valley. Jis vadovavo audito projektams ir įgijo patirties apskaitos ir ataskaitų ruošimo pagal JAV visuotinai priimtus apskaitos principus (US GAAP) bei SEC, vidinių kontrolių patvirtinimo (SOX 404), korporacijų valdymo, pirminių viešų pasiūlymų teikimo, įgijimo, pajamų pripažinimo bei įvairiose technikos ir verslo srityse, tiesiogiai susijusiose su technologijų sektoriumi.

Pasak Deloitte Lietuva vadovaujančio partnerio Tim Mahon, visuomet džiugu pasveikinti naujai prie komandos prisijungusį aukštos kvalifikacijos ir vertingos vadovavimo patirties turintį talentą. Esu tikras, kad Saulius netolimoje ateityje įneš svarų profesionalo indėlį, kuriant pridėtinę vertę mūsų klientams. Tikiu, jog Saulius, pananudodamas Lietuvoje, JAV ir NVS šalių regione įgytą patirtį, aktyviai ir rezultatyviai prisidės prie klientų verslo siekių įgyvendinimo. Todėl linkiu Sauliui didelės sėkmės ir ryžto šiame profesiniame kelyje”, – pridėjo Tim Mahon.

Naujasis partneris įgijo ekonomikos magistro laipsnį Vilniaus universitete, šiuo metu yra aktyvus ACCA ir AICPA (Kalifornijos CPA) asociacijų narys.

Apie Deloitte

„Deloitte” yra vadinamos Deloitte Touche Tohmatsu Limited, Jungtinės Karalystės ribotos atsakomybės bendrovės, ir grupei priklausančios bendrovės narės, kurių kiekviena yra atskiras ir nepriklausomas juridinis asmuo. Daugiau informacijos apie oficialią Deloitte Touche Tohmatsu Limited struktūrą galite rasti www.deloitte.com/lt/apie.

„Deloitte” teikia audito, mokesčių, finansų konsultacijų ir verslo konsultacijų paslaugas privačioms bendrovėms, veikiančioms įvairiose srityse, bei valstybinėms institucijoms 150 šalių visame pasaulyje. Tarptautinis „Deloitte” įmonių tinklas bei ilgametė patirtis vietinėse rinkose suteikia klientui daugiau galimybių efektyviau siekti tikslų, kad ir kur jis vykdytų savo veiklą. Apie 182 000 „Deloitte” darbuotojų visada stengiasi užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir tapti profesionalumo standartu visose srityse, kuriose veikia.

Rekomenduojame
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose
 
Keltuvų nuoma
 
LightPlex Bond Retention Shampoo Plauko jungtis atkuriantis šampūnas, 250ml
 
ECCO Exohike Men's Cocoa Brown 45

Parašykite komentarą