Verslas

Verslo dovanos 2022: „ant bangos“ valgomos ir skanios dovanos

Į ką kreipiate dėmesį ieškodami verslo dovanų idėjų? Ar daugiau dėmesio skiriate savo prekės ženklo žinomumui skatinti ar jums labiau įdomu įsigyti kažką, kas paliktų ilgalaikį įspūdį gavėjams? Valgomos verslo dovanos atlieka šias abi funkcijas. Šuo metu valgomos dovanos tampa skania tendencija verslo dovanų srityje.

Šiais laikais žmonės labiau vertina patirtį, o ne daiktus. Taigi, jei norite palikti ilgalaikį įspūdį apie save ir savo įmonę, turite kūrybiškai rinktis verslo dovanas. Tušinukų su įmonės logotipu laikai jau senai praėjo. Tuo tarpu gardus maistas, užkandžiai ir skanėstai yra gurmaniškos patirties dalis ir įspūdis, kurį dovanos gavėjai tikrai įvertins.

Ką skanių rinkinių pasirinkimas sako apie jūsų prekinį ženklą?

Verslo dovanų rinkiniai iš valgomų produktų, tokie,  kokius komponuoja ir ruošia įmonė Flera, yra šviežių, natūralių ir pagamintų iš lietuviškų produktų, dovanų pavyzdys.

Produktai, kurie susiburia į nuostabius ir gardžius verslo dovanų rinkinius yra įsigijami iš vietinių tiekėjų, išbandyti ir patinkantys visų skoniams. Čia galima rasti puikiai atpažįstamų produktų ir prekinių ženklų, kuriuos žino ir vertina ne tik lietuviai, bet ir užsienio svečiai. Todėl verslo dovanos gali tapti ir puikia reprezertacine dovana, pristatančia ne tik jūsų įmonę, bet ir mūsų šalį.

Todėl pagrindinė žinutė, kurią perduodate pasirinkdami tokią verslo dovanos formą, yra jūsų prieraišumas prie lietuviškos produkcijos, smulkaus verslo rėmimas bei jokių kompromisų dėl kokybės – tik aukščiausias lygis.

Apie ką pagalvoti renkantis gardžių dovanų rinkinį kaip verslo dovaną?

Kaip pasirinkti dovanų rinkinį ir kokius niuansus reikia įvertinti?

Skonis ir dydis

Dovanų rinkinį galima individualizuoti, todėl pagalvokite, koks skonis labiausiai tiktų dovanos gavėjui. Saldus, pikantiškas, o gal aštrus ar svaiginantis? Jei tai dovana vienam asmeniui, dydis gali būti mažesnis, jei didelei kompanijai, pasirinkite tokio dydžio rinkinį, kad užtektų visiems pasidalinti. Pasidalinimui itin tinka rinkiniai, kuriuose daug smulkių skanėstų, pavyzdžiui, pakuotė macaroons sausainių, gardžių skrudintų riešutų ar tradicinis šimtalapis, kurį galima supjaustyti ir pasidalinti įvairaus dydžio kompanijai,

Biudžetas

Renkantis dovanas visuomet yra biudžetas, kurio rėmuose reikia išlikti. Su dovanų rinkiniais gerai yra tai, jog galima išrinkti dovaną, kuri neviršys numatyto biudžeto. Tiesiog pasirenkamas tinkamas dydis ir produktų asortimentas pagal biudžetą. Kuo didesnis biudžetas ir daugiau pinigų – didesnis rinkinys ir brangesnės, solidesnės dovanos.

Asmeninis prisilietimas

Taip pat turėtumėte apsvarstyti, kaip ketinate suasmeninti verslo dovaną. Tai galima padaryti keliais skirtingais būdais. Jei palaikote tvirtus santykius su konkrečiu klientu ar partneriu, galbūt rinkinį sudarantys produktai tampa asmeniškumo ženklu, nes žinote, kas patinka gavėjui. Arba galite įtraukti ranka rašytą laiškelį, išreiškiantį nuoširdų dėkingumą. Pagalvokite bei pasitarkite su rinkinių ruošėjais apie tai kaip įterpti savo prekės ženklą į dovanos pakuotę.

Dabar, kai jau žinote, ką norite siųsti, kiek tai kainuos ir kaip ketinate tai suasmeninti, laikas pradėti naršyti idėjas Flera.lt tinklalapio verslo dovanų skyriuje.

carvertical VIN patikra

One Comment

  • gerdunka222

    man labai daug parodo įmonių dovanos apie pačią įmonę ir iš ekologinės pusės, ir iš apgalvojimo ką su dovana darysi. originalios dovanos fainai, bet aš asmeniškai valgomas dovanas labiau vertinu, nes jos nenugula į kampą, o skaniai susivartoja. pvz ekologiska arbata ir šalia koks skanėstas tikrai geras pasirinkimas..

Parašykite komentarą