Politika ir teisė

Prezidentas susitiks su Ispanijos Premjeru

Ketvirtadienį, liepos 8 d. Lietuvos karinių oro pajėgų Šiaulių aviacijos bazėje Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda susitiks su vizito į Lietuvą atvyksiančiu Ispanijos Ministru Pirmininku Pedro Sánchezu.

Susitikime su Premjeru planuojama aptarti regiono saugumo ir priimtų NATO sprendimų įgyvendinimo klausimus, bendradarbiavimą ES, santykius su Rusija ir Baltarusija, nelegalios migracijos keliamus iššūkius, ES rytinių ir pietinių sienų apsaugą, Astravo AE ir elektros, pagamintos nesaugiose atominėse elektrinėse, pateikimo į ES vidaus rinką užkardymo problemas.

Lietuvos Prezidentas ir Ispanijos Premjeras taip pat susitiks su NATO oro policijos misijoje Baltijos šalyse tarnaujančiais ispanų kariais.

12.05 val. Lietuvos karinių oro pajėgų Šiaulių aviacijos bazėje planuojami Prezidento ir Ispanijos Ministro Pirmininko komentarai žiniasklaidai.

Prezidento ir Ispanijos Premjero spaudos konferencijoje norinčius dalyvauti žiniasklaidos atstovus kviečiame registruotis el. paštu jolanta.lukosiene@prezidentas.lt iki liepos 7 d. 12 val.

Pranešimą paskelbė: Jolanta Lukošienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą