Politika ir teisė

Prezidentas pasveikino Estiją Nepriklausomybės dienos proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Estijos Prezidentą Alarą Karisą ir visus šalies žmones 104-ųjų Nepriklausomybės metinių proga.

Prezidentas sveikinime teigė, kad Lietuvos ir Estijos dvišaliai santykiai grindžiami ištikimybe bendroms vertybėms ir siekiais, kurių tikslas – kurti geresnę ir saugią ateitį mūsų tautoms. Šalies vadovas teigė vertinantis sėkmingą daugiašalį bendradarbiavimą, ypač ES ir NATO, ieškant bendrų sprendimų tarptautiniams iššūkiams spręsti, darbą įgyvendinant įvairius regioninius, abiem valstybėms svarbius projektus.

„Savo istorijos kelyje įveikėme daugybę sunkumų ir iššūkių. Itin svarbu šiuo metu sutelkti visos tarptautinės bendruomenės pastangas Rusijos agresijos akivaizdoje Ukrainai. Tikiu, kad tik būdami vieningi galime prisidėti prie bendro tikslo – išsaugoti stabilumą ir stiprinti saugumą Baltijos regione ir Europoje“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Sveikinime šalies vadovas linki Estijai ilgų taikos ir klestėjimo metų, o Estijos Prezidentui ir visiems šalies žmonėms – visokeriopos sėkmės.

Pranešimą paskelbė: Justė Krančiukaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą