Studijos

Prezidentas pasveikino 102-ąjį gimtadienį mininčią Ritą Vileišytę-Bagdonienę

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė pasveikino Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Jono Vileišio dukterį Ritą Vileišytę-Bagdonienę, mininčią 102-ąjį gimtadienį.

Pasak Prezidento, R. Vileišytė-Bagdonienė yra mūsų valstybės istorijos dalyvė ir liudininkė, mūsų gyvoji grandis su 1918 metais atgimusia Lietuvos valstybe ir pirmaisiais jos vadovais, tautinio atgimimo žadintojais, nepriklausomos Lietuvos kūrėjais. 

„Likimas taip lėmė, kad sunkiausiais valstybei metais Jums teko palikti savo Tėvynę ir iš naujo kurti gyvenimą, šeimą jau kitoje šalyje. Tačiau savo gyvenimu ir darbais rodote, kad net ir būdama toli už Atlanto Jūs Lietuvos niekada nepamiršote ir nepailstamai puoselėjate mūsų tautos vertybes, stipriname lietuvybės dvasią ir išsaugote gyvą ryšį su Lietuva“, – sveikinime rašė Prezidentas.

Šalies vadovas ir pirmoji ponia R. Vileišytei-Bagdonienei garbingos sukakties proga linkėjo stipriausios sveikatos ir ištvermės bei laimingų dienų brangių žmonių apsuptyje.

D. Nausėdienė savo sveikinimą R. Vileišytei-Bagdonienei ketvirtadienį perdavė ir telefonu.

Pranešimą paskelbė: Rugilė Ereminaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą