Verslas

Kaišiadorys pritraukė dar vieną solidų investuotoją

Kaišiadorių  rajone kuriasi dar vienas solidus investuotojas. Viena didžiausių šalies statybos bendrovių UAB „Autokausta“ yra pasirengusi investuoti 8 mln. eurų į karjero, esančio Mūro Strėvininkų gyvenvietėje išvystymą. Bendrovė planuoja sukurti nuo 30 iki 50 naujų darbo vietų.

„Esame pasirengę ne tik kurti naujas darbo vietas, tačiau drauge su Kaišiadorių rajono savivaldybe tvarkyti infrastruktūrą, kuria galės naudotis ne tik bendrovės darbuotojai, bet ir visuomenė. Kaišiadorių rajono savivaldybei siūlome savo pagalbą atliekant paprastuosius Lauko gatvės remonto darbus, taip pat esame pasiruošę padengti iki 50 proc. šios gatvės kapitalinio remonto darbų sumos“,- teigia bendrovės direktorius Juozas Kriaučiūnas.

Pasak Kaišiadorių rajono savivaldybės mero, kraštą atranda ir jame darbo vietas kuria vis daugiau pajėgių bendrovių. Ir džiugu, kad investicijos pasiekia ne tiktai Kaišiadorių miestą.

„Neseniai džiaugiamės, kad Kaišiadoryse gamyklą statys vėdinimo sistemų gamybos lyderis UAB „Komfovent“, o šiandien pranešame apie UAB „Autokaustainvesticijas. Kalbamės ir su kitomis įmonėmis, tad tikėtina, kad šiemet pranešime dar daugiau gerų naujienų“,- teigia Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Bendrovė šiuo metu Kaune įgyvendina tokius solidžius projektus kaip S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcija bei Mokslo salos (muziejaus) statybos Nemuno saloje.

Pranešimą paskelbė: Audris Narbutas, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija

Parašykite komentarą