Sportas

Prezidentas Europos čempionams: žavimės Jūsų talentu ir pasiaukojimu

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį susitiko su Europos čempionais tapusiais Lietuvos sportininkais ir jų treneriais, federacijų vadovais. Šalies vadovas pasveikino plaukikę Rūtą Meilutytę, kuri iškovojo auksą 50 m krūtine nuotolyje, taip pat buvo pripažinta geriausia 2022 m. Europos čempionato plaukike, ir kanojininką Henriką Žustautą, Europos čempionato aukso medalį pelniusį 200 m individualiose varžybose.

Kiek anksčiau Prezidentas telefonu pasveikino ceremonijoje dalyvauti negalėjusį, Europos čempionu tapusį disko metiką Mykolą Alekną.

„Jūsų pergalės ne tik garsina Lietuvos vardą pasaulyje, bet ir kiekvienam lietuviui teikia džiaugsmo, įkvepia pasididžiavimo savo šalimi. Labai ačiū Jums už tai, kad įveikdami visas kliūtis, nepaisydami kartais nepalankių aplinkybių Jūs tęsiate nelengvą, bet tokį garbingą pergalių kelią. Sveikiname, žavimės Jūsų atsidavimu, talentu ir pasiaukojimu ir linkime dar daugiau pergalių ateityje“, – sakė šalies vadovas.

Prezidentas pažymėjo, kad tam, jog Lietuvos aukšto meistriškumo sportininkai geriausiai galėtų atskleisti savo talentą, valstybė turi aktyviau nei iki šiol imtis sporto politikos ir sukurti patikimą sporto valdymo sistemą.

Linkėdamas ir toliau garsinti Lietuvos vardą šalies vadovas įteikė Lietuvos trispalvę Europos čempionams Rūtai Meilutytei, Henrikui Žustautui, Lietuvos lengvosios atletikos federacijos prezidentui Eimantui Skrabuliui.

Pranešimą paskelbė: Ridas Jasiulionis, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą