Politika ir teisė

Prezidentas Artimųjų Rytų regiono šalių ambasadoriams: kviečiu kartu stabdyti nelegalią migraciją per Baltarusiją

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį nuotoliniu būdu susitiko su Artimųjų Rytų regiono šalių ambasadoriais, akredituotais Lietuvai. Su jais aptarė naujausią situaciją Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje ir kovą su nelegalia migracija.

Prezidentas kalbėjo apie Baltarusijos režimo vykdomą hibridinę ataką į ES siunčiant nelegalius migrantus. Jis akcentavo, kad į Lietuvą ir kitas ES valstybes nelegaliu būdu per Baltarusiją bandantys patekti migrantai A. Lukašenkos režimo yra išnaudojami politiniams tikslams.

„Tie, kurie organizuoja prekybą žmonėmis, yra nusikaltėliai. Kviečiu jus kartu stabdyti nelegalią migraciją ir padėti savo piliečiams saugiai grįžti namo. Taip pat būtina kovoti su dezinformacija ir žmonių išnaudojimu. Todėl svarbus bendras ES ir Artimųjų Rytų valstybių atsakas“, –  kalbėjo Prezidentas.

Susitikime dalyvavęs Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadovas Rustamas Liubajevas ambasadoriams pristatė detalią informaciją apie nelegalios migracijos srautus ir naujausią situaciją Lietuvos pasienyje su Baltarusija.  

Pranešimą paskelbė: Rugilė Ereminaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą