Politika ir teisė

Premjerė sveikina Kanadą Nacionalinės dienos proga

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina Kanadą Nacionalinės dienos proga ir linki šaliai visokeriopos sėkmės ir klestėjimo.

„Lietuva ir Kanada puoselėja bendras demokratines vertybes, gerbia žmogaus teises ir saviraiškos laisvę, palaiko taisyklėmis paremtą tarptautinę tvarką. Džiaugiuosi mūsų šalių glaudžiu bendradarbiavimu, ypač saugumo ir gynybos srityse. Labai vertiname Kanados indėlį į regiono saugumą, t. y. Kanados vadovaujamą NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinę grupę Latvijoje ir karių delegavimą į NATO pajėgų integravimo vienetąVilniuje“, – sakoma sveikinime.

Premjerė laiške Kanados Ministrui Pirmininkui Justinui Trudeau taip pat padėkojo už aktyvų įsitraukimą telkiant paramą Rytų partnerystės šalims: paramą reformoms Ukrainoje, Baltarusijos ir Rusijos pilietinėms visuomenėms.

Šiais metais Lietuva ir Kanada mini diplomatinių santykių atkūrimo 30-metį, taigi, anot premjerės, tai puiki proga susitikti ir paminėti šią svarbią datą. I. Šimonytė pakvietė Kanados premjerą patogiu metu apsilankyti Lietuvoje.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą