Nekilnojamas Turtas

Premjeras atidarė didžiausią Baltijos šalyse statybų parodą „Resta 2014“

Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dalyvavo didžiausios statybų parodos Baltijos šalyse „Resta 2014“ atidaryme. Pasak Vyriausybės vadovo, jau daugiau nei dvidešimt metų šis renginys suteikia progą susipažinti su naujausiomis statybos pramonės technologijomis, inovacijomis, ekologiškomis medžiagomis, išvysti ir atrasti netradicinius sprendimus.

Sveikindamas į renginį susirinkusius jo dalyvius bei svečius, premjeras taip pat pasidžiaugė išaugusiais statybos darbų mastais, kuriems įtakos turėjo ir sėkmingai startavusi daugiabučių namų renovavimo programa.

„Pernai statybos darbų atlikta 10 procentų daugiau nei 2012 metais, o įmonių pelnas iki mokesčių pernai per tris ketvirčius padidėjo 80 procentų. Tai labai svarbūs rodikliai visos šalies ekonomikos mastu, nes finansų ekspertai teigia, kad daugiabučių namų renovacija 2014 ir 2015 metais Lietuvos BVP augimą kilstelės maždaug po 0,3 procentinio punkto“, – sako Ministras Pirmininkas.

Daugiau nei dvidešimt metų paroda „Resta“ yra didžiausia statybų tematikos paroda Baltijos šalyse, skirta statybų verslo profesionalams ir vartotojams, besidomintiems statybomis ir renovacija. Šiais metais parodoje didžiausias dėmesys bus skiriamas vandens naudojimui ir tvarkymui namuose bei miestuose. Iš viso parodoje dalyvauja 540 įmonių iš 13 pasaulio šalių.

Parašykite komentarą