Nekilnojamas Turtas

Izraelio „paytech“ bendrovė pasirinko biurą Vilniaus senamiestyje

Vilniuje įsikūrusi Izraelio mokėjimo paslaugų bendrovė „Bruc+Bond“ (buvusi „Moneta International“) tramplinu plėtrai į kitas Europos Sąjungos šalis pasirinko patalpas sostinės senamiestyje, Paupyje.

Lietuvos banko mokėjimų įstaigos licenciją turinti „paytech“ įmonė naujai buveinei pasirinko Vilniaus senamiestyje atgimstantį „Paupio“ rajoną, kurį plėtoja viena didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, verslui ir poilsiui kurianti bendrovė „Darnu Group“. Persikelti į naująjį biurą „Bruc+Bond“ numačiusi ateinantį pavasarį.

„Paupys“ turi nemažai pridėtinės vertės greta to, ko ieškojome ir tikėjomės iš patalpų naujajam įmonės biurui. Terasos, kavinės, maisto turgus, aplinką supanti gamta bei kitos erdvės skatina darbuotojų kūrybingumą. Darbo vietos kokybė buvo mūsų prioritetas“, – sako Rasa Staniukynaitė, „Bruc+Bond“ direktorė.

Jos teigimu, bendrovė kelsis į triskart didesnes patalpas nei užimamos dabar ir numatys erdvės tolimesnei plėtrai. Rugsėjo mėnesį pavadinimą į „Bruc+Bond“ pakeitusi įmonė turi teisę teikti paslaugas 28 Europos valstybėse, turi filialus Lenkijoje bei Izraelyje, kitąmet pradeda veiklą Singapūre.

„Įsikursime 300 kv.m. atviro tipo patalpose su atskirtomis pokalbių erdvėmis. Atsižvelgdami į kompanijos stabilų augimo tempą, suplanavome 21 darbo vietą bei numatėme galimybes, reikalui esant, įsirengti iki 5 papildomų darbo vietų netolimoje ateityje“, – teigia „Bruc+Bond“ vadovė.

„Darnu Group“ Turto valdymo direktoriaus Lino Savicko teigimu, „Paupio“ verslo kvartalo statybų finišas numatytas 2020 m. pradžioje.

„Šiuo metu jau išnuomota daugiau nei du trečdaliai viso biurų ploto. Kvartale bus įrengtos ne tik verslo erdvės, bet ir konferencijų centras, sporto klubas „Re.Formatas“, kino teatras „Pasaka“, veiks maisto turgus ir daugybė įvairiais kasdienes paslaugas teikiančių smulkių verslų“, – skaičiuoja L. Savickas.

„Paupio“ rajoną sudarys septyni kvartalai. Čia įsikurs daugiau nei 700 šeimų, o komercinei ir administracinei veiklai skirtame kvartale bus įrengta ne tik 15 tūkst. kvadratinių metrų biurams, bet ir dirbs daugybė kasdienes paslaugas teikiančių įmonių, parduotuvėlių, o miestiečių traukos centru taps Paupio turgus, kuriame savo produktus siūlys geriausi maisto gamintojai, veiks įvairios užkandinės ir kavinės, gurmanų maisto akademija, vyks įvairiausi renginiai.

Į rajono vystymą „Darnu Group“ investuoja 150 mln. Eur. Dar šiais metais bus baigti pirmieji trys gyvenamieji kvartalai, kuriuose bus įrengti 382 butai ir kursis pirmieji biurų patalpų nuomininkai.

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą