Investicijos

Pramoninių dujų gamyklai Kėdainiuose – 20 mln. eur investicijos

Pramoninių ir medicininių dujų bendrovė „AGA“ investuoja 20 mln. eur į dujų gamyklą Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje. 2020 m. pradėsianti veikti oro skaidymo gamykla Baltijos rinkai tieks deguonį ir azotą.

„The Linde Group“ priklausanti „AGA“ yra pramoninių dujų lyderė Šiaurės Europoje. 20 mln. eur investicija į gamyklą Kėdainiuose – tai strateginis bendrovės žingsnis siekiant aktyviai plėsti veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos šalių regione. Pasak įmonės vadovų, tokį sprendimą lėmė auganti vartotojų paklausa.

„Norime žengti koja kojon su dinamiškai besiplėtojančia Baltijos šalių pramoninių dujų rinka bei didėjančiomis mūsų klientų, kurie veikia pačiuose įvairiausiuose sektoriuose, nuo lazerinio pjovimo iki elektronikos ir maisto gamybos, investicijomis“, – teigia Baltijos regiono verslo plėtros vadovas Dalius Klyvis.

Tai jau antroji „AGA“ oro skaidymo gamykla Baltijos šalyse. Išskirtinai aukšto automatizacijos lygio ir naujausius saugumo standartus atitinkančią gamyklą statys „Linde Engineering“, o tai, kad gamyklos vieta numatyta arčiau klientų, ne tik sumažins transportavimo atstumus ir laiką, bet ir žalą aplinkai.

„Naujoji investicija – mūsų strategijos dalis. Tikime, kad ji padės mums tapti įvairiapusiais pramoninių dujų rinkos lyderiais. Jau daug metų padedame savo klientams gerinti darbo našumą, saugą ir kokybę bei ieškome naujų dujų panaudojimo sričių. „The Linde Group“ ir „AGA“ tiki tvaria Baltijos šalių plėtra, tai ir lėmė šį investicinį sprendimą. Manau, tai puiki žinia visam Baltijos šalių verslo sektoriui“, – sako Baltijos regiono pardavimo ir rinkodaros vadovė Johanna Ylikoski.

Daugiau informacijos:

Dalius Klyvis
M: +370 687 96185
E: dalius.klyvis@linde.com

arba

Johanna Ylikoski
M: +358 40 5098665
E: johanna.ylikoski@fi.aga.com

Apie „AGA“. Baltijos šalyse „AGA“ gamina ir parduoda pramonines, maisto, specialiąsias ir medicinines dujas. Bendradarbiaudami su klientais kuriame konkrečius sprendimus, kurie apima dujas, žinias apie jų pritaikymo procesus, dujų įrangą ir paslaugas. Pažangios mūsų dujų technologijos leidžia klientams didinti pelningumą, saugą ir kokybę. „AGA“ yra „The Linde Group“ Šiaurės Europos regiono padalinys. Bendrovė „The Linde Group“ yra pasaulyje pirmaujanti dujų ir inžinerijos įmonė, veikianti beveik 100 šalių; joje dirba apie 65 500 darbuotojų.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą