Technologijos

Ploniausia ir lengviausia „Samsung“ planšetė „Galaxy Tab S2” pasiekė Lietuvą

Nuo šiandien Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse prasideda ploniausio bei lengviausio savo dydžio kategorijoje „Samsung“ planšetinio kompiuterio „Galaxy Tab S2” pardavimai. Naujasis įrenginys subalansuotas skaitymui bei vaizdo turinio peržiūroms, o taip pat turi iš anksto įdiegtą „Microsoft Office Solutions“ programinę įrangą: „Microsoft Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“.

„Tab S2” pasižymi savybėmis, kurių žmonės ieško planšetiniuose kompiuteriuose – jis patogesnis už asmeninį kompiuterį, mobilesnis už televizorių ir, kas svarbiausia, našesnis nei daugelis išmaniųjų telefonų. Visos šios savybės daro „Tab S2” planšetę tokią, kuria dalintis su kitais paprasčiausiai nesinori, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje. – Naudojimasis šiuo įrenginiu, dėl jo galingo procesoriaus, aukštos kokybės ekrano ir kompaktiško korpuso, suteikia absoliučias mobilumo galimybes, atliekant tiek kasdienius, tiek ir darbo reikalus.“

Produktyvumas tarsi naudojantis asmeniniu kompiuteriu
Naujasis planšetinis kompiuteris turi iš anksto įdiegtą „Microsoft Office Solutions“ programinę įrangą. Tai suteikia galimybę kurti ir redaguoti dokumentus net ir kelyje, o taip pat, naudojantis „OneDrive“, 2 metus iki 100 GB duomenų išsaugoti debesyse nemokamai. Be viso to, vienu metu planšetėje galima matyti ir naudoti 2 programėles.

Be to, 5.6 mm storio, sveriantis 389 g. „Galaxy Tab S2“ turi „Super AMOLED“ ekraną, atkuriantį 94 proc. natūralių gamtos atspalvių, todėl tinka skaitymui bei aukštos kokybės turinio atkūrimui. Adaptive Display technologija, atsižvelgiant į aplinkos spalvas bei apšvietimą, automatiškai parenka ekrano ryškumą, nustato tinkamą gama parametrą ir vaizdo prisotinimą. Tuo tarpu, Reading Mode režimas leidžia nustatyti tinkamiausią ekrano ryškumą, kuris leis skaityti ilgiau, bet nevarginti akių.

Apsauga su nemokamu „Galaxy Care“ draudimu
Naujojo „Galaxy Tab S2” savininkai taip pat galės pasinaudoti ir „Galaxy Care“ paslaugomis. Įrenginiui galioja nemokamas ekrano draudimas bei draudimas nuo vandens žalos. Parsisiųsti „Galaxy Care“ programėlę ir automatiškai aktyvuoti draudimą galima per 30 dienų nuo įrenginio įsigijimo dienos, o juo pasinaudoti per vienerius metus galima du kartus. Be draudimo paslaugų, „Galaxy Care“ apima ir didelę kolekciją populiarių mobiliųjų programėlių, kurių atsisiuntimas naujos planšetės savininkui taip pat nemokamas.

9.7 colio modelius su „Wi-Fi“ arba „Wi-Fi“ ir 4G ryšiu ir 32 GB vidine atmintimi bei iki 128 GB talpos „MicroSD“ kortelių skaitytuvu Lietuvoje galima įsigyti nuo rugsėjo 25 d. mobiliojo ryšio operatorių bei didžiausiose elektronikos prekių parduotuvėse. Wi-Fi“ arba „Wi-Fi“ ir 4G ryšį palaikančių modelių kaina atitinkamai 499 EUR ir 589 Eur.

Parašykite komentarą