Verslas

„Pigu.lt“ atveria stipriai augantį darbų srautą fotografams, vertėjams ir IT paslaugų tiekėjams

Nuolat augantis „Pigu.lt“ prekybos centras internete kviečia bendradarbiauti fotografų, vertėjų ir IT paslaugų tiekėjų bendruomenes. Šiuo metu „Pigu.lt“ e. prekybos centras vienija bemaž 3000 pardavėjų, kas mėnesį prisijungia šimtai naujų prekybininkų, aktyvuojama šimtai tūkstančių naujų prekių, kurioms reikia nuotraukų, aprašymų, vertimų, jei planuojama prekiauti iškart keliose rinkose, bei IT paslaugų.

„Kasdien pasirašome apie 15 naujų sutarčių su skirtingomis parduotuvėmis ir savo pasiūlą papildome maždaug po 10 000 naujų prekių. Siekiame užtikrinti ne tik pačių prekių, bet ir jų nuotraukų, aprašymų ir vertimų kokybę. Todėl ir kuriame profesionalių fotografų, vertėjų, IT specialistų tinklą, kurio paslaugomis kviesime naudotis mūsų e. prekybos centre prekiaujančius pardavėjus“, – sako Raimondas Žilėnas, „Pigu“ e. prekybos platformos vadovas.

Bendradarbiavimo galimybe susidomėjusius fotografus, vertėjus ir IT paslaugų tiekėjus „Pigu.lt“ visų pirma kvies į nesudėtingą pirminę atranką.

„Pardavėjams siekiame užtikrinti kuo paprastesnį ir sklandesnį prekybos startą mūsų e. platformoje. Savo jėgomis pasirūpinti tinkamu prekių pateikimu internetui, ypač jei norima prekiauti keliose rinkose iš karto,  gali tapti nemenku iššūkiu. Norime eliminuoti šiuos rūpesčius, todėl siekiame suburti patikimų, patikrintų paslaugų teikėjų ratą, kurie išmanytų tam tikrus specifinius reikalavimus, taikomus e. prekyboje ir galėtų operatyviai bei kokybiškai teikti reikiamas paslaugas“, –  teigia R. Žilėnas.

„Pigu“ e. prekybos platformos vadovas neabejoja, kad iš tokio bendradarbiavimo išloš visos pusės – e. prekybininkai gaus reikiamas paslaugas, o paslaugų teikėjai – galimybę užsidirbti.

Šiuo metu „Pigu.lt“ pardavėjams reikalingiausios fotografavimo, nuotraukų retušavimo, prekių aprašymų ir jų vertimo į latvių, estų, rusų, suomių bei lenkų kalbas. Taip pat jaučiamas didžiulis poreikis IT paslaugų teikėjų, kurie būtų atsakingi už XML failų, kurių pagalba prekės keliamos į prekybos sistemą, tvarkymą, palaikymą ir atnaujinimą.

„Pigu.lt“ tampa jau žymiai didesniu dariniu, iš vietos parduoti-pirkti augame į didžiulę bendruomenę, kurioje visiems atsiveria plačios galimybės veikti, dirbti ir užsidirbti. Planuojame, kad ateityje reikės dar platesnio paslaugų spektro, tai atitinkamai augs ir bendruomenė“, – sako. R. Žilėnas.

Norintys teikti paslaugas, kviečiami registruotis čia:

Fotografų paslaugos

Vertėjų paslaugos

XML paslaugos

Pranešimą paskelbė: Greta Jankaitytė, UAB „Gravitas Partners”

Parašykite komentarą