Bankai ir Draudimas

„Paysera“ pradėjo veiklą Indijoje

Lietuviška mokėjimų sistema „Paysera“ pradėjo veiklą Indijoje ir jau įdiegė savo įmokų surinkimo sprendimą pirmajam klientui – indiškos bendrovės „Ezee Flights“ Jungtinėje Karalystėje įsikūrusiai dukterinei įmonei „Travel Shoppe“, organizuojančiai prabangias keliones ir kruizus.

„Paysera“ padalinys Indijoje atidarytas bendradarbiaujant su vietiniu partneriu – bendrove „Money Max Financial Services“. Jos vadovas Sonu Singh turi ilgametės patirties bankininkystės, paskolų ir įmokų surinkimo sprendimų diegimo srityje.

„Mūsų bendrovei tai milžiniškas žingsnis. Indija – didžiulė rinka, kurioje mūsų konkurencingos mokėjimų paslaugos turėtų greitai rasti savo vietą“, – įsitikinęs Kostas Noreika, „Paysera“ mokėjimų sistemą plėtojančios bendrovės „EVP International“ generalinis direktorius.

Manoma, kad Indijos klientus pirmiausia sudomins „Paysera“ įmokų surinkimo sprendimas, sudarantis galimybę atsiskaityti už prekes ar paslaugas populiariausiais mokėjimo būdais: per internetinę bankininkystę, „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“ ir kitomis kortelėmis, SMS žinutėmis.

„Taip pat šioje šalyje greičiausiai didelį pasisekimą turės ir mūsų itin pigūs tarptautiniai pervedimai. Milijonai indų dirba užsienyje ir siunčia pinigus Indijoje likusioms šeimoms – jie įvertins galimybę padaryti tai gerokai pigiau nei per bankus ir kitas šioje šalyje veikiančias mokėjimų sistemas“, – tvirtina K. Noreika.

Tikimasi, kad ilgainiui Indijoje bus pradėtos teikti ir kitos, lietuvių jau įvertintos „Paysera“ paslaugos: atsiskaitymai mobiliąja pinigine stacionariose ir mobiliose prekybos vietose, nemokami mokesčiai už komunalines paslaugas.

Gruodžio mėnesį „Paysera“ įsteigė bendrą su partneriais įmonę Gruzijoje, o 2015-ųjų metų pirmą ketvirtį ketina atidaryti bendras įmones Rusijoje ir Baltarusijoje.

Apie „Paysera“:
„Paysera“ – globali mokėjimų sistema, suteikianti galimybę savo vartotojams išvengti bankų taikomų komisinių mokesčių už tarptautinius pervedimus ir sutaupyti ženklias sumas. „Paysera“ yra Europos Sąjungoje licencijuota elektroninių mokėjimų įstaiga, pirmaujanti pasaulinėje rinkoje teikiamų paslaugų spektru: tarptautiniai pervedimai už vietinių kainą, atsiskaitymas internetu ir mobiliaisiais įrenginiais, pinigų siuntimas SMS žinute, įmokų surinkimas, QR kodais pagrįsti atsiskaitymai prekybos taškuose ir kt.

Šiuo metu „Paysera“ turi 170 000 vartotojų. Iš „Paysera“ sąskaitos per šių metų III ketvirtį pervesta – 724 mln. Lt (209 mln. Eur). Per pirmuosius dvejus veiklos metus jos partneriais tapo 70 bankų visame pasaulyje. „Paysera“ sparčiai plečia savo veiklą globalius sprendimus pritaikydama vietinėms rinkoms.

Daugiau apie „Paysera“ www.paysera.com

Prie nuotraukos: Kostas Noreika, „EVP International“ generalinis direktorius, ir Sonu Singh, naujasis „Paysera“ partneris Indijoje.

Parašykite komentarą