Laisvalaikis

Patarimai renkantis plaukų spalvą

Visiems mums yra tekę susidurti su bloga plaukų spalvos patirtimi, tiesa? Įeinate į saloną, pagaliau sėdate į konsultaciją su stilistu prieš vizitą ir esate pasiruošę norimos spalvos nuotraukas! Tačiau kartais nuotraukų ir rekomendacijų tiesiog nepakanka.

Nepaisant visų pastangų perteikti stilistui tai, ko norėjote, kai plaukai būna sausi, akivaizdu, kad kažkas pasimetė vertime… Taigi, pasakote stilistui, kad jums patinka, sumokate už plaukus, kurie jums nepatinka, ir išeinate pro duris. Tai pats blogiausias jausmas! Taigi, kaip išvengti tokios tragedijos?!

Štai keletas patarimų, kaip bendrauti su stilistu ir garantuoti, kad gausite spalvą, kuri jums patiks!

Žingsniai, kaip kiekvieną kartą gauti tobulą plaukų spalvą…

Tam tikrose paslaugų šakose „kokybiškos“ vietos pasirinkimas negarantuoja puikios patirties. Kai žmonės manęs klausia, kaip išsirinkti kirpėją, dažnai palyginu tai su tatuiruočių meistro paieškomis. Kai nusprendžiate pasidaryti tatuiruotę, tai labai ilgalaikis sprendimas, o plaukų dažymas taip pat gali būti tai…

Prieš susitinkant su menininku visada geriausia peržiūrėti jo portfolio, kad įsitikintumėte, ar jo darbai yra tai, ką norėtumėte nešioti. Jei norite būti variniai ir apsilankyti pas stilistą, kuris paprastai dirba su blondinėmis… Gali būti, kad negausite norimo rezultato.

Taip pat būtina, kad pasitikėtumėte žmogumi, kuris jums daro šukuoseną. Nieko nėra blogiau už klientą, kuris taip nervinasi, kad dėl to nervinasi ir stilistas! Plaukų spalva yra labai sudėtinga, todėl kliento ir stilisto santykiai yra svarbi dalis, kad jums būtų parinkta tobula spalva. Perskaitykite stilisto biografiją salono interneto svetainėje, jei ji yra, taip pat perskaitykite salono misiją; tai gali padėti apsispręsti, kuris salonas ir (arba) stilistas jums tiks.

 Sveiki plaukai tai graži spalva

Vienas iš svarbiausių veiksnių, padedančių išgauti norimą plaukų spalvą, yra išlaikyti sveikus plaukus! Jei į saloną ateisite pažeistais ir nesveikais plaukais, stilistas net nesvarstys galimybės juos dažyti. Naudokite giluminius kondicionierius, šampūną naudokite ne dažniau kaip du ar tris kartus per savaitę ir kiek įmanoma mažiau naudokite karštus įrankius!

 Suraskite keletą nuotraukų!

Naudodamiesi tokiais socialinės žiniasklaidos tinklais kaip „Pinterest“, „Instagram“ ir „Facebook“, rasti įkvėpimo kitai plaukų spalvai labai paprasta! Tačiau įkvepiančias nuotraukas norėsite rinktis atidžiai. Išsirinkite įvaizdžius, kurie jums tikrai patinka, ir pasiruoškite papasakoti stilistui, kodėl jie jums patinka!

Rinkdamiesi nuotraukas taip pat turėtumėte užduoti sau keletą klausimų:

  • Ar turiu tokio ilgio plaukus kaip šis žmogus?
  • Ar turiu jo plaukų storį?
  • Ar turiu jo plaukų tekstūrą?
  • Ar turiu jo odos atspalvį?
  • Ar turiu jo bruožus?
  • Ar aš taip šukuojuosi?

Svarbu tai atskirti, kad galėtumėte realiai tikėtis, koks stilius jums tikrai tiks! Taip pat svarbu, kad atsineštumėte keletą nuotraukų, kurios jums nepatinka, ir parodytumėte jas stilistui. Tai padės jums ir jūsų stilistui atvirai bendrauti ir padės stilistui geriau suprasti jūsų stilių!

 Plaukų spalvos kalba yra sudėtinga

Kai norite nusidažyti plaukus, galite rinktis iš begalės atspalvių ir atspalvių, o stilistai juos apibūdina įvairiais žargonais. Tiesą sakant, geriausia, kad nebandytumėte kalbėti jų kalba, jei nesate 100 % tikri, kad žinote, apie ką kalbate!

Yra keletas terminų, kurių turėtumėte žinoti, kad išvengtumėte, todėl štai keletas vidinių patarimų:

Aš vengčiau tokių frazių kaip „šilti tonai“ arba sakyti, kad jums patinka auksas, nes jei jų paprašysite, tai gali būti pavojinga.

Iš esmės šiltas reiškia oranžinis. Jei nenorite savo plaukuose matyti geltonos spalvos, nenorėsite matyti ir „aukso“. Jei bijote plaukuose matyti žalią spalvą, tiesiog pasakykite stilistui, kad norėtumėte išvengti pilkos ar nuobodžiai atrodančios spalvos.

Pagarba stilistui

Nes jie yra žmonės ir nusipelno jūsų pagarbos taip pat, kaip ir jūs nusipelnėte jų pagarbos.

Ar jums labiau patinka vienspalvė išvaizda, ar erdvinė spalva?

Dimensinė spalva reiškia paryškintą išvaizdą, kai yra tam tikrų šviesesnių ar tamsesnių dalių visuose plaukuose ir padeda spalvai atrodyti natūraliau. Vienspalvis įvaizdis labiau primena juodos spalvos plaukų dažymą – jie visur vienodi!

Žinokite madas, bet žinokite, kad mados tinka ne visiems!

Jei užsukę į saloną paprašysite undinės plaukų, vėžlio kiauto plaukų arba opalo plaukų… Tai nuostabu! Tačiau tai drąsios tendencijos, kurios NE visiems, kurie jas išbando, atrodo puikiai.

Įvertinkite, ar esate tas, kuris nori atrodyti natūraliai, ar tas, kuris mėgsta šiek tiek laukinę šukuoseną!

Drąsiai užduokite klausimus!

Jūsų stilistas turėtų būti pakankamai kompetentingas, kad atsakytų į visus jums rūpimus klausimus apie spalvą ar procesus, tad klauskite!

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą