Įvairenybės

Šalies vadovas pasveikino Prezidento Valdo Adamkaus premijos laureatą

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino režisierių Mindaugą Survilą. Menininkui Vytauto Didžiojo universiteto botanikos sode buvo įteikta Prezidento Valdo Adamkaus vardo premija.

„Nuoširdžiai sveikinu šių metų premijos laureatą Mindaugą Survilą, kuris savo kūryba atveria gyvosios gamtos paslaptis. Akyla ir nešališka jo kameros akis mums parodo, kiek daug ir kokios įvairios gyvybės yra čia pat, šalia mūsų, ir primena, kad turime ją išsaugoti ateities kartoms“, – sveikindamas laureatą kalbėjo šalies vadovas.

Valstybės vadovas padėkojo Prezidentui Valdui Adamkui, Gabrieliui Gedvilai ir Danos Gedvilienės fondui už jų indėlį užtikrinant, kad Prezidento Valdo Adamkaus premija ir toliau burtų gyvenamajai aplinkai neabejingus žmones. Prezidento Gitano Nausėdos teigimu, Valdo Adamkaus darbai puoselėjant Jungtinių Amerikos Valstijų ir Lietuvos aplinką ne tik įkvepia, bet ir įpareigoja.

Renginyje taip pat dalyvavo ir režisierių sveikino Vytauto Didžiojo universiteto rektorius prof. Juozas Augutis, Europos Komisijos vicepirmininkas Fransas Timmermansas, Europos Komisijos narys Virginijus Sinkevičius, aplinkos ministras Simonas Gentvilas, JAV ambasadorius Robertas S. Gilchristas, Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

Pranešimą paskelbė: Jolanta Lukošienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą