Buitis, Namai

Patarimai naujakuriams dėl garažo vartų kainos ir kokybės.

Geri garažo vartai tarnaus dešimtmečius, o gal net visą gyvenimą. Taigi prasminga skirti šiek tiek daugiau laiko ir pastangų, kad būtų padarytas geriausias pasirinkimas, ir vengti pigių garažo durų. Garažo vartų užsakymas telefonu ar internetu prašo problemų. Kiekvienas garažas yra šiek tiek kitoks, o išmanantis pardavėjas patikrins tokią informaciją, kaip angos dydis ir forma, aukštis ir šoninis tarpas, ir net padės priimti dizaino sprendimus. Ir jei kažkas negerai, nekils klausimų, kieno tai kaltė. Todėl prieš užsisakydami duris įsitikinkite, kad į jūsų namus ateina pardavėjas ir patikrina situaciją. Naujos garažo durys gali jums kainuoti nuo 800 eur iki 8 000 eur, o geras pardavėjas gali padėti rasti pigius garažo vartus.

Tikros medinės durys atrodo fantastiškai gražios jūsų namams. Bet jei nenorite skirti laiko ir pinigų priežiūrai, jie ilgai neatrodys gerai. Natūralios dangos trunka keletą metų, kol jas reikia padengti. Ir jei laukiate per ilgai, turėsite nuvalyti visą apdailą ir pradėti iš naujo, kad jūsų durys vėl atrodytų naujos. Geros naujienos yra tai, kad galite gauti medienos išvaizdą už nedidelę kainą ir išvengti priežiūros sukeliamų nepatogumų. Pigiausias variantas yra reljefinis plienas su dirbtinio medžio drožlių apdaila (mažiau nei 1000 Eur). Iš tolo šios durys atrodo nepaprastai panašios į tikrą medieną. Jei norite išleisti daugiau (2500 Eur ir daugiau), apsvarstykite garažo duris su medžio kompozicine danga arba stiklo pluošto oda. Kompozitai siūlo tikros medienos išvaizdą ir ilgaamžiškumą bei plastiko stabilumą perkant garažo duris.

   Geriausius kainos ir kokybės santykius atrasite pasikonsultavę su specialistais, kurie turi ilgametę patirtį, bei tam tikras žinias. Tokiu atvejus ir sutaupysite ir neapsiriksite savo pasirinkimu.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą