Įvairenybės

Paminklai kapams ir jų tipai

Dažnai tenka išgirsti, kad gyvenimas yra nuostabus tuo, kad jis turi pradžią ir pabaigą. Deja, susidūrus su artimo žmogaus netektimi, tikrai nesijaučiame gerai: atsisveikinti su mylimu žmogumi daugeliui būna sunku, kurį laiką tenka patirti liūdesį, nerimą, neviltį. Didelė atsakomybė apima ir tuos, kurie turi organizuoti veliono išlydėjimą. Būtina pasirūpinti ne tik ceremonija, bet ir tinkamu kapo apipavidalinimu. Kadangi paminklus gaminančių įmonių yra daug, pasirinkti gali būti sudėtinga. Ypač, jei nė nenutuokiate, kokio tipo paminklai kapams jus domina. Kad būtų paprasčiau ir sunkią akimirką galėtumėte šį sprendimą priimti kuo greičiau, norime supažindinti jus su pagrindiniais tipais, kaip gali atrodyti antkapiai.

Individualūs antkapiai

Individualūs paminklai kapams yra gaminami pagal jūsų poreikius. Jūs patys atsirenkate medžiagą, dydį, formą ir kitas detales. Šio tipo paminklų pliusas yra tas, kad jie yra unikalūs, galite sukurti personalizuotą, jums brangų žmogų atmenantį antkapį. Minusas – tokie antkapiai yra gaminami kiek ilgiau, todėl gali tekti palaukti, jie taip pat kainuoja brangiau nei jau pagaminti paminklai kapams.

Graviruoti paminklai

Labai populiarūs graviruoti paminklai kapams, kuriuose sudedama ne tik informacija apie velionį, bet ir kitos detalės. Galima išgraviruoti kokį nors paveikslėlį, parašyti gražius žodžius, epitafiją apie artimąjį.

Paminklai su nuotrauka

Jau kurį laiką įmonės teikia tokią paslaugą kaip paminklai su nuotraukomis. Galite pasirinkti jums patinkančią veliono nuotrauką ir ji specialiu būdu bus užklijuota ant antkapio. Taip kaskart aplankius kapavietę galėsite prisiminti sau brangų žmogų ir taip sentimentaliai įprasminti jo veidą ir atminimą.

3D antkapiai

Viena didžiausių naujienų – 3D antkapiai, kurie atrodo išties įspūdingai ir išskirtinai. Jie pagaminami naudojant specialias 3D fotojuostas, kuriomis papuošiama kapavietė. Jie gali atvaizduoti gėles, kryžius ar kitus krikščioniškus elementus, kurie sukurs itin realų trimatį įspūdį. Tokius antkapius įrengę žmonės sako, kad jie labai patogūs, nes pasirinkus dailų atvaizdą kapai visuomet atrodo tvarkingai, jų nereikia apsodinti ar nuolat prižiūrėti ir tvarkyti.

O gal reiktų kažkokio minimalistinio sprendimo? Tam puikiausiai tiktų ir mažas paminklinis akmuo su velionio vardu ir metais ant akmeninėmis plokštėmis padengto kapo.

Rekomenduojame
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose
 
Keltuvų nuoma
 
LightPlex Bond Retention Shampoo Plauko jungtis atkuriantis šampūnas, 250ml
 
ECCO Exohike Men's Cocoa Brown 45

Parašykite komentarą