Įvairenybės

NŽT kviečia abiturientus rinktis žemėtvarkos studijas

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) ragina abiturientus rinktis žemėtvarkos studijas Aleksandro Stulginskio universitete (ASU), nes ši profesija yra itin reikalinga ir viena seniausių pasaulyje, o įgiję šią profesiją specialistai šiuo metu yra labai paklausūs Lietuvos darbo rinkoje.

Įvairūs žemės tvarkymo ir administravimo darbai yra svarbūs ir reikšmingi ne tik vystant žemės ūkio veiklą, bet ir plėtojant bei prižiūrint daugybę kitų šalies ūkio, pramonės sričių. Pati žemėtvarka apima valstybės priemonių visumą, kuriomis siekiama sudaryti sąlygas racionaliam ir atsakingam žemės naudojimui, garantuoti valstybės ir piliečių žemės nuosavybės ir naudojimo teisinę apsaugą.

ASU Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto žemėtvarkos studijų programa yra orientuota į žemės naudojimą, kultūrinio kraštovaizdžio formavimą, nekilnojamojo turto tvarkymą ir administravimą. Ją studijuojant mokomasi rengti žemėtvarkos ir kraštotvarkos projektus, dirbti šiuolaikiniais aukšto lygio geodeziniais prietaisais, taikyti geografines informacines sistemas, konsultuoti teisiniais žemės klausimais.

ASU Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultete baigus žemėtvarkos programą galima įgyti inžinerijos mokslų bakalaurą bei tęsti mokslus renkantis antros pakopos studijas.

Bendras priėmimas į aukštąsias mokyklas vyksta iki liepos 23 d. 12 valandos.

Infomacinis filmukas apie Žemėtvarkos studijų programą: https://www.youtube.com/watch?v=x4oFfJGEl80

Daugiau informacijos: http://vuzf.asu.lt

Pranešimą paskelbė: Renata Remeikaitė, Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos

Parašykite komentarą