Verslas

Nuo gegužės 1 d. keičiamas dalies prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvių darbo laikas

Gegužės 1-ąją prekybos tinklas „Rimi“ keičia dalies fizinių parduotuvių darbo laiką. Pokyčiai įsigalios 3 tinklo parduotuvėse Vilniuje, Lentvaryje ir Druskininkuose, tad pirkėjai galės apsipirkti pavasarį-vasarą galiojančiu darbo laiku. Pasak „Rimi Lietuva“ ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovės Eglės Krasauskienės, tokie pokyčiai kaskart vykdomi, atsižvelgiant į besikeičiančias pirkėjų srautų tendencijas, kurias lemia šiltesnis metų laikas, kuomet šviesus paros laikas ilgėja.

Darbo laikas ilgės trijose parduotuvėse

Anot „Rimi Lietuva“ ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovės Eglės Krasauskienės, tokios parduotuvių darbo laiko korekcijos vykdomos, nuolat stebint žmonių apsipirkimo tendencijas.

„Šiltesniuoju metu šios tendencijos bei pirkėjų srautai skiriasi nuo žiemos sezono: prie pavasario-vasaros darbo laiko režimo sugrįžtama, nes šaltuoju metu buvo atliepti kitokie pirkėjų poreikiai, t. y. apsipirkti kiek anksčiau. Dabar siekiame užtikrinti, kad mūsų parduotuvės ir toliau veiktų pagal klientų poreikius bei pageidavimus. Pavyzdžiui, žiemą buvo įprasta pirkėjams į parduotuves užsukti anksčiau, o dabar pastebime, artėjant vasarai, kad vėlaus vakaro valandomis pirkėjų srautai kaip tik padidėja“, – teigia E. Krasauskienė.

Ji taip pat kviečia atkreipti dėmesį, kad nors didžiausia dalis prekybos tinklo parduotuvių ir toliau dirbs įprastu režimu, tačiau reaguojant į sezoninius pokyčius, pirkėjai iš Vilniaus, Lentvario ir Druskininkų turės galimybę apsipirkti viena valanda ilgiau.

„Lentvaryje (Lentvario g. 61A) nuo gegužės 1 d. bus galima apsipirkti darbo dienomis ir savaitgaliais nuo 8 iki 22 val., Vilniuje (Vikingų g. 3) – visomis savaitės dienomis nuo 9 iki 22 val., o Druskininkuose (Vilniaus al. 22 ) nuo pirmadienio iki ketvirtadienio bei sekmadieniais parduotuvė pirkėjams bus atvira nuo 9 iki 21 val., o penktadieniais ir šeštadieniais dirbs valanda ilgiau, t. y. nuo 9 iki 22 val.“, – vardija prekybos tinklo atstovė.

Prioritetas – apsipirkimas be trukdžių

Prekybos tinklo ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovė pažymi, kad vienas pagrindinių įmonių siekių – tai suteikti galimybę kiekvienam „Rimi“ klientui pasirinktoje parduotuvėje apsipirkti be trukdžių.

„Mums svarbu, kad kiekvienas pas mus apsipirkęs žmogus išeitų geros nuotaikos, tad visuomet kreipiame dėmesį į individualių parduotuvių apsipirkimo srautų tendencijas. O atlikę darbo laikų pokyčius, ir toliau stebėsime situaciją rinkoje bei kintančius pirkėjų poreikius. Į tai atsižvelgę atitinkamai planuosime tolimesnį parduotuvių darbo laiką. Be to, verta turėti mintyje, kad bet kuriuo metu patogiai apsipirksite, pasinaudoję elektroninės „Rimi“ parduotuvės „Rimi.lt“ paslaugomis“, – primena E. Krasauskienė.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 89 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvės bei e. parduotuvė „Rimi.lt“. Bendrovėje dirba beveik 3 300 darbuotojų. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic“ dalis. „ICA Gruppen“ – pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai.

Parašykite komentarą